Ліхтенштейн заморозив ₴300 млн офшору дружини київського судді

ЕкономікаО.Г., 3 вересня 201546436

Судом міста Вадуц королівства Ліхтенштейн розпочато кримінальне провадження і заморожено банківський рахунок компанії «Restwood Products Corporation», бенефіціарним власником якої є дружина судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва, пишуть «Наші гроші».

З липня по вересень 2014 року компанія «Restwood Products Corporation» переказала €5,8 млн і $7 млн зі свого рахунку в Латвії на рахунок в банку Ліхтенштейну (у перерахунку за курсом НБУ загалом близько ₴300 млн).

Тепер цей рахунок заарештовано до 28 липня 2017 року. Панамську компанію «Restwood Products Corporation» контролює Світлана Ємельянова, дружина нинішнього судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова.

У липні цього року Державна служба фінансового моніторингу України проаналізувала фінансові операції судді та його дружини. Згідно з даними за 2010-2014 роки, видатки судді значно перевищують його офіційні доходи. На підставі інформації від підрозділів фінансових розвідок Латвії та Ліхтенштейну та декларацій про доходи є підстави вважати фінансові операції судді та його дружини відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом, повідомляє видання.

18 серпня Генпрокуратурою України також розпочато кримінальне провадження у справі. Ухвалою від 21 серпня Печерський суд надав слідчому Генпрокуратури тимчасовий доступ до документів щодо рахунку «Restwood Products Corporation» в банку Ліхтенштейну.

За 2014 рік при зарплаті у ₴238 тис. Артур Ємельянов задекларував дві земельних ділянки, два будинки і 12 квартир.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук