ЛОДА планує через суд змусити «Укрнафту» платити податок у Львівській області

ЕкономікаН.О., 4 лютого 20166580

ПАТ «Укрнафта» не платить місцеві податки у Львівській області. Про це повідомив начальник управління доходів та фінансів виробничої сфери ЛОДА Іван Нос. Йдеться про  структурні підрозділи підприємства, що розташовані на території області, насамперед АЗС підприємства.

За словами чиновника, юридично підприємство не порушує закон, адже українське законодавство передбачає можливість сплачувати податки не за фактичним місцем розташування, а за місцем реєстрації головного підприємства.

Разом з тим, чиновник переконаний, що податок на доходи фізичних осіб за працівників львівської області підприємство мало б сплачувати тут, адже використовує ресурси саме цього регіону. 

«Окремі великі підприємства, що розміщені на території Львівської області, не сплачують тут податок на доходи фізичних осіб. Зокрема, це «Укрнафта». Ми вже двічі звертались до них. Але вони кажуть, що юридично вони все правильно роблять. Вони вважають, що їхні структурні підрозділи на території Львівської області повинні плати податки у місті Київ. Але напевно треба буде в судовому порядку звертатися про те, щоб їхні податки йшли сюди», - пояснив Іван Нос.

Разом з тим він зауважив, що цього року до Львова «повернулись» податки від таких підприємств як «Хенкель Україна» та «Львівтрансгаз». Податок на доходи фізичних осіб їх структурних підрозділів, що розташовані на Львівщині тепер сплачуються у місцевий бюджет.

Податок на доходи фізичних осіб є однією з найбільших складових місцевого бюджету – він становить майже 80% від всіх місцевих зборів. У січні поточного року платники податків поповнили місцевий бюджет на загальну суму 445 млн грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук