Локомотиви «Укрзалізниці» модернізовуватиме польська компанія Newag

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 серпня 20169283

17 серпня 2016 року в Києві ПАТ «Укрзалізниця» та польська компанія NEWAG group підписали меморандум про співпрацю з оновлення тягового рухомого складу, повідомила прес-служба української компанії.

Документ підписали голова «Укрзалізниці» поляк Войцех Балчун, член правління Олександр Бужор та голова правління NEWAG group Збігнев Конечек.

Згідно з повідомленням, сторони домовилися опрацювати питання створення тягового рухомого складу та впровадження рішень щодо його модернізації.

«Виконання конкретних завдань здійснюватиметься за окремими договорами. Наступним кроком щодо майбутньої співпраці стануть консультації технічних спеціалістів», – наголошується у повідомленні.

«Укрзалізниця» має намір інвестувати у рухомий склад, тому останнім часом вже були підписані меморандуми з провідними світовими виробниками. Ми вивчаємо усі пропозиції, щоб максимально об’єктивно вибрати партнера, який надасть найпривабливішу пропозицію як в економічному, так і в технологічному плані», – зазначив Балчун.

Крім того, за його словами, однією із головних вимог до майбутнього партнера є готовність застосувати сучасні технології на вітчизняних виробничих потужностях.

NEWAG S.A. – компанія, що базується у Польщі (м. Новий Сонч) та спеціалізується на виробництві, обслуговуванні і модернізації залізничного рухомого складу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук