Лоукостер «Атласджет» літатиме зі Львова в Мадрид та Москву

ЕкономікаО.Г., 9 червня 20155851

Комісія Державіаслужби надала авіакомпанії «Атласджет Україна» дозволи на експлуатацію шести повітряних ліній. Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні у вівторок, 9 червня, повідомив «Українській правді» голова Державіа Денис Антонюк.

Він розповів, що поки що комісія надала дозволи лише на шість напрямків, хоча компанія подавала заявку на 29 напрямків.«Атласджет» тепер має дозволи на польоти на маршрутах Київ-Кутаїсі, Львів-Москва, Львів-Мадрид, Одеса-Москва, Херсон-Стамбул та Запоріжжя-Стамбул.

Також компанія МАУ отримала 8 нових міжнародних призначень: Київ-Кутаїсі, Одеса-Вільнюс, Одеса-Санкт-Петербург, Одеса-Москва, Львів-Мадрид, Вінниця-Ґданськ, Вінниця-Берлін, Харків-Варшава.

Всього МАУ та «Атласджет» подавали 64 заявки (29 заявок на міжнародні напрямки від «Атласджет» та 21 заявка - від МАУ).

Крім того МАУ просить надати їй ще 4 внутрішніх дозволи та збільшити частоту рейсів на 10 міжнародних напрямках

Це було перше, позачергове засідання органу, що працює відповідно до нових авіаправил, які набрали чинності лише 5 червня.

У Мінінфраструктури пояснили, що комісія у вівторок розглянула тільки ту частину заявок, щодо яких не було обмежень відповідно до угод про повітряне сполучення. Решту заявок розглянуть на наступному засіданні комісії в кінці червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук