«Лукойл» продав заправки в Україні фірмі з чотирма працівниками

ЕкономікаО.Г., 31 липня 20140

Австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH, яка придбала автозаправні станції «Лукойлу» в Україні, належить AMIC Energy Holding GmbH, на якій працює чотири людини.

За даними австрійських сайтів, 100% акцій AMIC Energy Management GmbH, яка створена лише у 2013 році, належить AMIC Energy Holding GmbH. Акціонерами цієї компанії є три людини: Гайнц Зернетц (частка 10%), Йоганес Клецль-Норберґ (50%), Манфред Кунце (40%). Також вказано, що в компанії працює чотири людини.

Виконавчий директор AMIC Energy Management GmbH Гюнтер Майєр у соціальній діловій мережі LinkedIn вказав, що компанія надає консультаційні послуги для людей, які інвестують у проекти енергетичної інфраструктури. 

Як повідомляв сьогодні ZAXID.NET, російська компанія ВАТ «Лукойл» домовилася з австрійською AMIC Energy Management GmbH про продаж 100% «Лукойлу», якій належить 240 автозаправних станцій та 6 нафтобаз в Україні. Сума угоди не розголошується.

Переговори, як наголошується в прес-релізі нафтової компанії, були проведені з ініціативи австрійської сторони, яка висловила зацікавленість в придбанні активів. Зазначається, що «Лукойл» за рахунок угоди має намір «оптимізувати структуру активів і систему управління збутовою мережею в Східній Європі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук