Lviv Fashion Week: свідома мода, кіно та екологія
Культура

Lviv Fashion Week: свідома мода, кіно та екологія

Повна програма Тижня моди

К.С., 1 жовтня 709 0

У Львові 10-13 жовтня відбудеться традиційний уже Lviv Fashion Week SS 2020. Цього разу основною локацією стане Fest Republic. Програма осіннього Тижня обіцяє бути насиченою, дуже різноманітною, подекуди несподіваною, і відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду та Управління культури Львівської міської ради.

Незвичний і яскравий експеримент міжсекторальної співпраці, яка поєднає шанувальників музичного мистецтва та індустрії моди - Lviv Orchestra Fashion - відкриватиме 24 сезон Львівського тижня моди, покази якого розпочнуться 10 жовтня у Fest Republic. Проект Lviv Orchestra Fashion – це презентація нової колекції SS 2020 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv, спеціально для якої симфонічну сюїту на теми відомих українських народних пісень створив український композитор та музичний продюсер Іван Небесний.

Бренд Marta Wachhol є постійним учасником Lviv Fashion Week

В основній програмі традиційно домінують українські дизайнери – колекції весна/літо 2020 продемонструють Marta Wachholz, chereshnivska, Olena Oliynyk, Olga Steblak, 7/11 Seven Eleven, Nit.kA, Onufriv.O, Juliya Kros, Kristina Laptso.

Міжнародними учасниками Lviv Fashion Week стануть італійські бренди Balossa, Salvatore Piccione, грузинський бренд Nemsen. Серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week – представники IED Istituto Europeo di Design (Мілан), Vogue Czechoslovakia, Vogue Poland, Fashion Channel Milano, Schon magazine, Design Scene magazine.

Традиційно Lviv Fashion Week підтримує молодих дизайнерів. Цього сезону організатори підготували одразу два конкурсні проекти: Lviv Fashion Week for Eco - конкурс серед дизайнерів на кращу еко-спрямовану колекцію та Future Fashion Generation - конкурс з відбору найцікавіших і найперспективніших колекцій дизайнерів-початківців та молодих брендів.

Переможцем екологічної програми для українських дизайнерів Lviv Fashion Week for Eco стала Олена Лазоренко (бренд Oppido). Олена отримає нагороду - виготовлення колекції, її фотозйомку та представлення на Lviv Fashion Week SS 2020 за рахунок організатора. Всього у Lviv Fashion Week for Eco взяли участь 36 дизайнерів з різних регіонів України. Консультації щодо екологічної складової колекцій при визначенні переможця конкурсу були надані Zero Waste Lviv.

Серед постійних іноземних учасників – італійський бренд Balossa

У центрі уваги Lviv Fashion Week SS 2020 – sustainable fashion, тобто «свідома мода». Свідома мода – це одяг, взуття та аксесуари, які виготовляються, реалізуються ітавикористовуються найбільш свідомим чином з екологічної та соціо-економічної точки зору». Адже світове виробництво одягу зросло більш ніж удвічі з 2000 року. Ми споживаємо близько 62 мільйонів тонн одягу в усьому світі, і лише 20 відсотків повторно використовуються або переробляються. Індустрія моди - одна з найбільш забруднюючих галузей у світі.

Тож у рамках осіннього тижня моди реалізовуються три екологічні проекти, метою яких є популяризувати sustainable fashion серед дизайнерів та споживачів. Окрім екологічної програми для дизайнерів Lviv Fashion Week for Eco, на території основної локації Fest Republic діятиме простір екологічного мислення Green Space - з декоративно-технічним оформленням на еко-тематику, який міститиме інформаційну, мистецьку та візуальну складову з метою підвищення рівня еко-свідомості громадськості. Пройдуть відповідні виставки та майстер-класи та круглий стіл Fast Fashion versus Slow Fashion.

Також протягом Тижня буде презентовано проект Diversity you, який має на меті привернути увагу до питання мінливості та різноманітності поняття краси у світі моди, спровокувати соціум до обговорень та створити інформаційний розголос навколо теми, що є однією з провідних трендів сучасності і є логічним продовженням дискусій навколо понять глобалізації та толерантності у сучасному світі.

В основі проекту Diversity you – дві фотосесії, які розширюють рамки поняття «краси», «естетики», «привабливості»

В основі проекту Diversity you – дві фотосесії, над якими працювали стилісти Олена Болдирєва та Ігор Степаник, фотографи Андрій Гончаренко та Марта Сирко, а моделі представили одяг дизайнерів Vozianov, Marta Wachholz, Kateryna Karol та Lesia Semi. Незвичними фотосесії є завдяки «нестандартним» у традиційному значенні моделям – людям різного віку, раси, тілобудови, з особливостями тощо, які розширюють рамки уявних і мінливих стереотипів поняття «краси», «естетики», «гармонії» і «привабливості».

Також в рамках Львівського тижня моди 10-13 жовтня вперше проходитиме Lviv Fashion Cinema – новий проект, що поєднає моду та кіно. Лекції та кінопокази відбуватимуться у кінотеатрі «Копернік». Будуть продемонстровані стрічки «McQueen», «Вествуд: панк, ікона, активістка», «Дріс», «Секс, мода, диско», «Моє покоління» та фільм про Іва Сен-Лорана «Геніальний кутюр’є».

Основний розклад показів та презентацій сезону весна/літо 2020 доповнюватиме освітній форум, присвячений різним аспектам індустрії моди, що проводиться за участі українських та закордонних фахівців.

Програма Lviv Fashion Week SS 2020

10 жовтня, четвер

16:00 «Diversity you». Презентація проекту

Futura Hub

18:00 Olga Steblak//Iryna Soloviy

Fest Republic

18:30 Простір «Fashion Revolution: The Future of Textiles». Презентація

Fest Republic

18:30 «Управління стартапом у fashion індустрії, на прикладі бренду Chereshnivska» Лекція Ірини Коханої (співвласниця бренду Chereshnivska)

Design House

19:00 Показ фільму «Моє покоління»

Кінопалац «Копернік»

19:00 Nit.kA

Подіум, Fest Republic

20:00 Lviv Orchestra Fashion: Marta Wachholz & INSO Lviv

Подіум, Fest Republic

20:00 «SMM стратегія для fashion бренду» Лекція Вікторії Багдай (менеджерка ONE : ONE AGENCY)

Design House

11 жовтня, п'ятниця

17:00 Круглий стіл «Fast Fashion versus Slow Fashion» за участі Катерини Кусько (ЛНАМ), Яни Червінської (Yana Chervinska), Діани Попфалуші (Zero Waste Lviv)

Fest Republic

18.00 ORNAMENT//SOYKA

Подіум, Fest Republic

18:30 «Японська методика TR Cutting в моделюванні одягу». Майстер-клас Anastasiya Perfilyeva (власниця ательє La Nuova Sartoria)

Design House

19:00 Показ фільму «Дріс»

Кінопалац «Копернік»

19:00 Chereshnivska

Подіум, Fest Republic

20:00 «Мотиваційна історія бренду Horondi». Лекція Олександра Горонді (власник бренду Horondi)

Design House

20:00 Balossa (Італія)

Подіум, Fest Republic

20:40 Показ фільму «Вествуд: панк, ікона, активістка»

Кінопалац «Копернік»

21:00 Olena Oliynyk

Подіум, Fest Republic

12 жовтня, субота

11:00 «Вихід бренду на міжнародні ринки». Лекція Indra Kaffemanaite (Creative/Art Director Balossa)

Design House

12:30 «Як створити бренд "з нуля". Перспективи fashion-освіти». Лекція Наталії Холодило (власниця бренду Novana Studio) Design House

14:00 «Бізнес у fashion індустрії на прикладі шоуруму. Основні помилки та кризові моменти».Лекція Лідії Продан (власниця шоуруму Open Store Lviv

Design House

16:00 «Стала мода визначає майбутнє». Лекція Клаудії Шевельової (founding partner у Change Agency Responsible Future)

Fest Republic

17:00 Презентація книжки Олени Мартинюк «Хочу в fashion!»

Fest Republic

17:00 FRBTK

Подіум, Fest Republic

18:00 HAVRYLIV

Подіум, Fest Republic

18:30 «Fashion резиденції: перший досвід та перспективи». Лекція Володимира Нечипорука (генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week)

Fest Republic

19:00 Показ фільму «Секс, Мода, Диско»

Кінопалац «Копернік»

19:00 7/11 Seven Eleven

Подіум, Fest Republic

20:00 Nemsen (Грузія)

Подіум, Fest Republic

20:40 Показ фільму «McQueen»

Кінопалац «Копернік»

21:00 Salvatore Piccione (Італія)

Подіум, Fest Republic

13 жовтня, неділя

11:00 «Сталий розвиток. Інновації в текстильній промисловості». Лекція Яни Червінської (власниця бренду Yana Chervinska)

Design House

12:30 «Інновації та стійкість у моді. Розповідь та реальність». Лекція Olga Myelkova (IED (Istituto Europeo di Design) Area Manager)

Design House

14:00 «Бренд стратегія у fashion індустрії». Лекція Анни Кульчицької (власниця Friday Agency)

Design House

17:00 «Тренд 2020 в моді». Лекція Giovanni Ottonello (IED (Istituto Europeo di Design)

Fest Republiс

17:00 Zalesova//Starchak

Подіум, Fest Republic

17:30 Показ фільму «Моє покоління»

Кінопалац «Копернік»

18:00 Onufriv.O

Подіум, Fest Republic

19:00 Lviv Fashion Week for Eco: Oppido

Подіум, Fest Republic

19:00 Показ фільму «Геніальний кутюр'є»

Кінопалац «Копернік»

20:00 Juliya Kros

Подіум, Fest Republic

20:20 Показ фільму «Секс, Мода, Диско» Кінопалац «Копернік»

21:00 Kristina Laptso & Khmara

Подіум, Fest Republic

14 жовтня, понеділок

17:00 «Нові технології текстильного друку». Лекція Giovanni Ottonello (IED Art Director)

Grand Hotel Lviv Luxury & SPA Conference

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук