Львів готується до «Run the World. Львівського напівмарафону»

Спортновини партнерів, 28 грудня 20183830

Заняття спортом допомагають чітко формулювати цілі та легко їх досягати, почувати себе здоровим і бути впевненим у власних силах! Розвиваємо спорт та біжимо за здоровий спосіб життя!

Я біжу!

І знову Львів в очікуванні швидких та витривалих!

Продовжуючи традиції «Run the World! Львівська десятка», інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. мотивує усіх любителів спорту готуватися до наступної грандіозної події – «Run the World. Львівський напівмарафон».

Попереду - достатньо часу для того, щоб добре підготуватися до забігу на дистанції, яка до вподоби і під силу кожному, і перемогти:

- 21 км;
- 10 км;
- 3 км.

«Run the World. Львівський напівмарафон»: коли біжить уся 7'Я. І навіть для найменших учасників – дітей - передбачено окремі дистанції на 100 метрів та 300 метрів. Усі фінішери дитячих забігів отримають медаль та мотиваційні призи від організаторів.

Скільки людей залучено до організації «Run the World. Львівський напівмарафон» і хто вони?

Організатором змагань «Run the World. Львівський напівмарафон» виступає інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. за підтримки Федерації легкої атлетики України, Федерації легкої атлетики Львівської області, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради.

Особливістю «Run the World. Львівський напівмарафон» є дистанція на 3 км, частина реєстраційних внесків учасників якої та коштів партнерів будуть спрямовані на благодійність. Більше інформації - у наступних публікаціях.

Як і де зареєструватися учасникам?

Учасники допускаються до «Run the World. Львівський напівмарафон» за умови належної і своєчасної електронної реєстрації, що відкрита до 08.04.2019 року включно або до досягнення ліміту учасників. Реєстрація в день проведення забігу не відбуватиметься.

Вартість реєстрації на дистанцію 21 км до 14 січня 2019 року включно становить 299 грн і відбувається в режимі on-line на сайті.

Не відкладайте реєстрацію на потім, оскільки розмір стартових внесків за участь у дистанції на 21 км змінюватиметься:
- до 14/02/2019 – 349 грн
- до14/03/2019 – 399 грн
- до 08/04/2019 – 499 грн

УВАГА!

Відкриття реєстрації на дистанцію 10 км – з 14/01/2019 р.
Відкриття реєстрації для діток і на дистанцію 3 км – з 14/03/2019 р.

Пільги при реєстрації

Організатори забігу передбачили також можливість пільгової реєстрації для наступних категорій громадян України:

- безкоштовна участь (для учасників бойових дій, АТО; інвалідів 1, 2, 3 груп) – з промокодом «ATOFREE»;
- 50% вартості стартового внеску (для пенсіонерів: жінок віком від 57 років та чоловіків віком від 60 років) – з промокодом «PENS50».

Траса дистанції 21 км

Клікніть на карту, щоб збільшити

Корпоративний забіг у футболках з логотипом Вашої компанії!

Чудова нагода протестувати командний дух компанії на витривалість та стійкість!

Активні учасники та ідеологи здорового способу життя мають можливість інвестувати у розвиток власного корпоративного бренду та посилити соціальну відповідальність компанії як небайдужого «жителя» сучасного мегаполіса.

Кошти, отримані за реєстрацію учасників корпоративного забігу, будуть спрямовані на благодійність.

E-mail для участі компанії у напівмарафоні: [email protected] або [email protected]

Розвивайте здорове конкурентне середовище та керуйте світом!

Коментарі організаторів:

Юлія Лебедєва – керівник відділу маркетингу компанії Avalon Inc.: «Ювілейний забіг «Run the World! Львівська десятка» був стартом заради доброї справи та здорового майбутнього. Ми щасливі, що цей забіг зібрав близько 1000 любителів здорового способу життя і водночас ми змогли допомогти діткам з пухлинами опорно-рухової системи. Це величезна мотивація впевнено рухатися уперед та змінювати світ на краще. І ось наступна спортивна подія, котра стане справжнім випробуванням фізичних та емоційних сил! Команда компанії Avalon Inc. активно тренується, аби продемонструвати результат, на котрий можна рівнятися. Кожне тренування робить нас сильнішими, більш витривалими, стійкими і кращими».

Олександр Щуровський – кандидат медичних наук, дитячий ортопед-травматолог вищої категорії Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру: «Велике спасибі організаторам та учасникам «Run the World! Львівська десятка», що ви були небайдужими до дітей із злоякісними пухлинами опорно-рухової системи. Ми майже щодня проводимо операції з видалення пухлин кісток у дітей, здебільшого, доброякісних. Часто трапляються і злоякісні пухлини, які виникають, як правило, після травм. Найчастіше у дітей діагностують і доброякісні, і злоякісні пухлини навколо колінного суглоба, верхньої частини стегна, верхньої частини плеча тощо. У Львові вперше почали робити органозберігаючі операції, навіть при дуже складних діагнозах хірурги намагаються зберегти дитині функцію ноги чи руки, тим самим, покращити її соціальну адаптацію. Ми дуже вдячні організаторам «Run the World! Львівська десятка» за те, що допомогли нам зібрати 80 тис грн на придбання необхідного хірургічного обладнання. Будьте здоровими і займайтеся спортом!».

Микола Мандрона - Президент Федерації легкої атлетики Львівської області: «Традиційно у вересні в місті Львові проводиться Чемпіонат України з бігу по шосе 10 км, у якому беруть участь спортсмени-професіонали. Цьогорічна ювілейна п’ята «Львівська десятка» побила усі рекорди за чисельністю учасників – 1000! Вітаю з такою успішною реєстрацією і висловлюю подяку компанії Avalon Inc., Управлінню молоді та спорту Львівськох міської ради, Управлінню фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації за організацію цього спортивного заходу у 2018 році! Ще більших нам рекордів та перемог на «Run the World. Львівському напівмарафоні!».

Юрій Кострицький – офіційний вимірювальник бігових трас ФЛАУ: «Біг – це здоровий спосіб життя. Запрошую усіх любителів спорту брати участь у «Run the World. Львівський напівмарафон». Сертифікацію усіх дистанцій забігу заплановано наприкінці березня 2019 року».

Сторінка заходу у Facebook
Лінк для реєстрації
Для партнерів е-mail: [email protected] або [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук