Львів назвали найспортивнішим містом України

СпортОльга Перехрест, 14 березня 20188440
Львів назвали найспортивнішим містом України
Нагороду урочисто вручать 28 березня

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) визнала Львів найспортивнішим містом України. Про це 14 березня повідомили у Львівській міській раді.

АСЖУ регулярно підбиває підсумки року та обирає найкращі спортивні видання, проекти, акції тощо. Серед переможців за 2017 рік, які відзначила спілка, статус «найспортивнішого міста» отримав Львів.

Як розповів ZAXID.NET президент АСЖУ Михайло Волобуєв, на перемогу Львова, зокрема, вплинуло успішне проведення чемпіонату України з боксу, який відбувся у листопаді 2017 року.

«Це одна з наших найпрестижніших номінацій. Її визначають спортивні журналісти з усієї країни і не тільки – наші закордонні колеги також голосують. Місто-переможець визначається наступним чином: люди бувають у місті, зіштовхуються з тим, що там робиться по спорту, як відбуваються змагання, як працюють журналісти тощо. Все це складається разом, журналісти висловлюють свою точку зору. Далі їхні пропозиції надходять до журі, яке колегіально обирає переможців», - розповів Михайло Волобуєв.

Варто додати, що зазвичай АСЖУ обирає два «найспортивніших» міста – велике і мале. Проте цього разу журналісти обмежились лише Львовом.

Всього до спілки спортивних журналістів входить близько 600 журналістів. Також, як пояснив голова АСЖУ, у голосуванні беруть участь люди, що офіційно не входять до спілки, але є спортивними журналістами – тож, загалом, голосує до 800 осіб.

Урочисте нагородження відбудеться 28 березня у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук