Львів обігнав Київ у рейтингу найкомфортніших міст

Головні переваги Львова – низький рівень злочинності і розвинена інфраструктура

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 жовтня 201616060
Львів обігнав Київ у рейтингу найкомфортніших міст
фото Wikipaedia
Серед першої десятки найбільше міст із Західної України.

Український журнал «Фокус» оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст України. Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4.

До недоліків міста відносять дороге житло, невисокі зарплати, затори і дефіцит парковок. Головні переваги Львова – низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи.

Київ із 63,6 бала посів друге місце. Вадами життя у столиці назвали дороге житло та високі ціни, затори та високий рівень злочинності. Серед плюсів – високі зарплати та можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських сполучень.

Третє місце, із 61,6 бала, посів Хмельницький. Тут приємні ціни на продукти та одяг і висока інвестиційна привабливість. Недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг та забрудненість Південного Бугу.

До першої десятки також потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Під час складання рейтингу враховувалися економічний та екологічний фактори, безпека проживання, розвиток інфраструктури та громадська думка. До рейтингу не потрапили тимчасово окуповані Луганськ і Донецьк, а також Автономна республіка Крим.

Інфографіку оприлюднило видання «ТСН»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук