Львів оголосив тендер на закупівлю обладнання з очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища

Тендер відбуватиметься у два етапи, як це передбачено угодою з ЄБРР

ЕкономікаЮлія Лавришин, 28 листопада 20182510

ЛКП «Зелене місто» відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної Європейським банком реконструкції та розвитку, оголосило двостадійний тендер на постачання та монтаж обладнання з очистки фільтрату (потужністю до 300 м3/добу) міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі. Про це 28 листопада повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Закупівлю буде здійснено за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Фонду «Чисті технології» (CTF) та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Установча зустріч для зареєстрованих учасників тендеру відбудеться 15 січня 2019 року.

Термін подачі технічних пропозицій від учасників у рамках першої стадії тендеру триває до 11:00 31 січня. Отримані пропозиції буде проаналізовано тендерною комісією. Результатом стане перелік компаній, які проходять на другу стадію тендеру та будуть запрошені до подання комерційної частини (пропозиції).

Переможець тендеру після підписання угоди має доставити, змонтувати та ввести в експлуатацію систему упродовж 9 місяців. Деталі тендеру на сайті ЄБРР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук