Львів отримав погодження на створення індустріального парку

Індустріальний парк

Головні новини за 04 лютогоНовини Львова, 4 лютого 2014, 20:59 684 0

Виробництво, технології та нові робочі місця. Львів отримав погодження на створення індустріального парку у Рясному 2. Тепер на це поле у 25 гектарів шукатимуть іноземних інвесторів.

Відтак з дозволу Мінекономіки Львів, може стати одним з перших міст України, де відкриють індустріальний парк. Створювати його розпочали у 2012, щойно в Україні з’явився відповідний закон, і наразі більшість етапів вже пройдено.

Саме приватна фірма, а не влада, управлятиме парком і шукатиме компанії, зацікавлені у розміщенні свого виробництва у Львові. Дивіденди отримає місто.

Очевидні і переваги для бізнесу. На території промпарку місто обіцяє встановити привабливу для інвестора оренду землі, а також спростити дозвільні процедури. На державному рівні - це безмитне ввезення устаткування та податкові пільги, які щоправда, у законі ще не виписані.

Вже підраховано, що на території технопарку працюватиме 12 тисяч працівників, а прибуток становитиме щонайменше 40 млн гривень щорічно. Про намір створити власну Силіконову Долину офіційний Львів неодноразово заявляв закордоном.
Наразі в США діє 400 подібних парків, у Польщі – понад 60.

В’єтнам отримує чверть ВВП з таких парків. Експерти кажуть, цей напрямок перспективний і для Львова.

Новий технопарк може оживити промисловий мікрорайон Рясне. Мешканці ще пам’ятають, часи, коли працювали львівські підприємства і не проти створення нових.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук