Львів отримав програму сприяння розвитку підприємництва до 2013 року

Економіка22 квітня 20113320

21 квітня депутати Львівської міської ради затвердили Програму сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2011-2013 роки, яка має сприяти активізації інвестицій та створенню різнобічної ринкової інфраструктури.

У межах реалізації програми, як зазначено в ухвалі, очікується збільшення кількості малих підприємств, ріст кількості інноваційних проектів, ріст рівня валових капітальних інвестицій, покращення кадрового потенціалу для виробничої сфери тощо. Програма передбачає широкий перелік заходів для досягнення цих цілей, а також містить аналіз виконання аналогічної програми за попередні роки.

Також в документі зазначено, що на сьогодні у Львові зареєстровано 149 малих підприємств (діючих), чисельність працівників на яких становить 70 441. Кількість підприємців-фізичних осіб становить 3 473. середньомісячна зарплата найманим працівникам становить 2 047 грн. Очікується, що в результаті реалізації програми вона зросте до 2 500 грн. Питома вага збиткових підприємств – 41,8%, очікується, що вона впаде до 20%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук