<

Львів отримає кошти на погашення заборгованості з різниці в тарифах

ЕкономікаТетяна Слюсарчук, 20 листопада 20141710

Депутати  Львівської міської ради на сесійному засіданні 20 листопада прийняли зміни до бюджету міста. Відповідно до цих змін, Львів отримає 5 млн 815 тис. грн субвенцій з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання і водовідведення.

Заборгованість виникла через невідповідність фактичної вартості теплової енергії та послуг з водопостачання та водовідведення з тарифами, що затверджувались органами державної влади чи органами місцевого самоврядування. Послуги надавались ЛМКП "Львіводоканал". За відповідне рішення проглосували 56 депутатів.

Також під час голосування депутати віддали 59 голосів за виділення одній із багатодітних сімей Львова 118 тис. грн соціальної допомоги. Голова департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук з трибуни сесії заявив, що сім'я, про яку йде мова складається з восьми людей. "У  сімї є п'ятеро дітей, двоє з яких інваліди. Окрім грошей, їм ще виділять додаткову житлову площу", - заявив Іщук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук