Львів переймає досвід Грузії у підготовці інвестиційних проектів

Економіка7 червня 201112191

Представники Львівської міської ради вже мали кілька зустрічей з грузинськими колегами щодо спрощення процедур та підготовки інвестиційних проектів. Львів зацікавлений у тому, щоб перейняти досвід успішної роботи у Грузії.

Про це ZAXID.NET повідомили  в прес-службі Львівської міської ради.

«Цього року Львів вперше був представлений на інвестиційній виставці у Відні. Навпроти нашого стенду був стенд Тбілісі. Тож у нас була можливість поспілкуватись з представниками столиці Грузії, обговорити поточну ситуацію та обмінятись досвідом. На початку травня у Тбілісі відбувся економічний форум, який відвідала делегація зі Львова.  Грузія сьогодні є взірцем країни, яка змогла побороти корупцію, налагодити роботу всіх структур виконавчої влади і Львів є одним з небагатьох міст, яке переймає досвід цієї країни», - повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль. 

Нагадаємо, 24-25 травня Львів вперше був представлений на інвестиційному форумі у Відні.

Цього року Львів спільно з Одеською обласною адміністрацією та компанією Arzinger  вперше мав свій стенд на інвестиційному форумі Real Vienna, і в рамках форуму вперше брав участь у дискусійній панелі, яка була присвячена питанням розвитку регіонів, залучення інвестицій у регіони Центрально-Східної Європи, та впровадження нової стратегії європейської комісії з розвитку країн, які дотичні до річки Дунай. Україна, як країна-сусід, також бере участь у цьому проекті.

«У цій панелі також брав участь комісар Європейської комісії з питань регіональної політики, представники міста Любляни, міський голова Братислави, керівник представництва Європейського інвестиційного банку у Відні. Під час цієї дискусії виявлений неабиякий інтерес до Львова та України в частині залучення Львова до підготовки різних стратегій, регіонального розвитку на рівні Європейської комісії і, взагалі, як партнера та учасника різних проектів, які фінансуються за рахунок коштів Європейської комісії», - додав Сергій Кіраль.

Нагадаємо, всього за 5 років до Львова надійшло 19,8 млрд грн інвестицій, з них у 2010 році – 4 млрд грн. У розрахунку на одного мешканця – це 1112 доларів, що у 2,2 рази більше від середньообласного значення цього показника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук