Львів придбав комплект спецобладнання для проведення спортивних змагань міжнародного рівня

Комплект фотофінішу та автохронометражу - єдиний у Західній Україні

СпортОрися Шиян, 22 травня 20175311
Львів придбав комплект спецобладнання для проведення спортивних змагань міжнародного рівня
фото ЛМР
Устаткування сприятиме розвитку легкої атлетики і велоспорту у місті

Львівське комунальне підприємство «Спортресурс» закупило комплект фотофінішу та автохронометражу Finish Lynks Pro. Тож відтепер Львів може організовувати та обслуговувати будь-які змагання міжнародного рівня, які працюють за системою старт-фініш: легкої атлетики, велоспорту, триатлону та інших видів спорту. Сьогодні, 22 травня, на стадіоні «Динамо» відбулося відкрите тренування з легкої атлетики, під час якого протестували нову систему, інформує прес-служба ЛМР.

«Ця система є визнана Міжнародним олімпійським комітетом, що є також дуже важливо, такими системами користуються на олімпійських іграх. А найголовніше – це те, що ми зможемо займатись організацією міжнародних змагань. Це перша така система, яка є в Західній Україні. Ще одна така є в Києві. Але в нас у плані туризму, спорту Львів більш представлений та більш цікавий. Я думаю, що нам вдасться проводити у Львові змагання різного рівня і це буде дуже хороший момент для розвитку саме легкої атлетики і велоспорту», ― прокоментував новий начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін.

На закупівлю цієї системи у бюджеті розвитку міста Львова було виділено 800 тис. грн.

Фотофініш та автохронометраж Finish Lynks Pro відповідає регламентним та іншим нормативним вимогам, рекомендаціям та положенням Міжнародної Асоціації Легкоатлетичних Федерації (IAAF), Міжнародного Союзу Велосипедистів (UCI) та використовується для суддівства на змаганнях, визнаним Міжнародним Олімпійським Комітетом (IOC) федерацій з видів спорту, на яких передбачено застосування цього обладнання.

«Якщо буде можливість, можемо навіть Formula 1 обслуговувати, оскільки система має здатність зловити до 20 тис. кадрів в секунду. Нашим завданням тепер є по максимуму працювати над спортивною інфраструктурою, яка дозволить в повному обсязі приймати міжнародні європейські змагання», ― додав директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

Працівників ЛКП «Спортресурс» навчили працювати з цією системою. Тож тепер Львів має і своїх сертифікованих спеціалістів для обслуговування змагань високого рангу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук