Львів співпрацюватиме з Ригою у впровадженні електронного квитка

Економіка27 квітня 20113700

Львівська делегація відвідала Латвію та Францію для перейняття досвіду та вивчення моделі впровадженні електронного квитка у громадському транспорті.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Результатами нашої поїздки стали домовленості про те, що всередині травня буде сформована спільна французько-латвійська робоча група, яка відвідає Львів, вивчить ситуацію з транспортом, проведе переговори з містом, ЛКП «Львівелектротрансом» та АТП №1», - зазначив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль.

Планується, що візит робочої групи до Львова стане останнім етапом перед формування пропозиції про співпрацю.

Нагадаємо, партнерами Львова у реалізації проекту електронного квитка має стати ризьке приватно-комунальне підприємство «Rīgas karte» та французька компанія «SAC».

«За результатами візиту ми отримаємо остаточний варіант та пропозицію співпраці і реалізації впровадження проекту. Цілком можливий варіант, що вклад міста буде мінімальним, в той час, як більша частина вартості проекту надійде від компанії. Або буде створено спільне підприємство і ми залучимо кошти від комерційних банків. Такі пропозиції у нас є, в тому числі, від міжнародних банків, які працюють у Львові. Термін реалізації проекту 12-14 місяців від дати підписання контракту. Тож багато буде залежати від того, наскільки швидко ми зможемо оформити контракт», - наголосив Сергій Кіраль.

Нагадаємо, Львів має намір впровадити електронний насамперед у комунальному громадському транспорті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук