Львів став лідером всеукраїнського рейтингу міст з надання електронних держпослуг

ЕкономікаГанна Власюк, 4 вересня 20155500
Львів став лідером всеукраїнського рейтингу міст з надання електронних держпослуг

Львів очолив рейтинг міст України, які найбільш активно впроваджують електронні державні послуги. Сьогодні у місті можна отримувати послуги БанкID через два українські банки – ПриватБанк та Ощадбанк. Також лише у Львові фізична особа може отримути послуги через ЕЦП (електронний цифровий підпис).

Рейтинг міст України склало українське інтернет видання ЛІГАБізнесІнформ разом із виконавчою директоркою Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), позаштатною радницею міського голови Львова Андрія Садового Янікою Мерило.

Рейтинг створювався на основі принципів розвитку електронного врядування, а також із врахуванням таких показників, як поява електронних послуг, варіанти авторизації людини для доступу до електронних послуг (БанкІД, МобілІД, ІД картка, ЕЦП), а також можливість доступу до електронних послуг.

Львів став однозначним лідером рейтингу. Окрім згаданих послуг БанкID та електронного цифрового підпису, Львів разом із Ощадбанком видаватиме мультифункціональну ID-карточку. Вона стане ідентифікаційним документом, який дає доступ до електронних послуг, що надає можливості електронного підпису, можливість отримувати дискаунти партнерів. Перші ІД-кардки видадуть учасникам війни, що дозволить їм значно спростити отримання субсидії та інших необхідних послуг.

У Львові вже можна замовити довідку про несудимість, довідку про доходи, інформацію про місце в квартирній черзі тощо.

Інші місця у рейтингу посіли: 2-е місце – Дніпропетровськ, 3-тє –Луцьк, 4-те – Київ, 5-те та 6-те – Миколаїв та Херсон.

Як повідомляв ZAXID.NET, 15 червня у Львові у режимі бета-тестування стартував портал електронних послуг для мешканців Львова «Особистий кабінет мешканця».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук