Львів та Конференційна рада Канади підпишуть Меморандум взаємопорозуміння

Економіка24 червня 20107860

Завтра, 25 червня, о 12.00 у Львові підпишуть Меморандум взаємопорозуміння між компанією AERIC Inc (Конференційна рада Канади) та Львівською міською радою. Вони спільно впроваджують проект «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (РЕОП). Метою проекту є вдосконалення планів економічного розвитку Львова.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Реалізація проекту проходитиме в три етапи. Першочергово буде проведено теоретичні та практичні навчання для посадових осіб з впровадження економічно обґрунтованого планування. А також відбудеться збір необхідних даних та інформації, що включатиме офіційні фінансові звіти, інвестиційні плани та плани видатків, статистичні, економічні дані та інше.

Довiдка ZAXID.NET

Проект РЕОП – п’ятирічний проект, що фінансується Канадською агенцією міжнародного розвитку і виконується Конференційною радою Канади. Термін дії Меморандуму - до 31 березня 2015 року. Діяльність проекту РЕОП має бути завершена до 31 грудня 2014 року. Проект РЕОП безпосередньо співпрацює з проектом «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕР), який здійснюється у 10 містах Львівської та Дніпропетровської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук