У 2019 році Львів планує придбати ще 100 великогабаритних автобусів

4 вересня

Цьогоріч Львів поповниться 230 одиницями нового громадського транспорту. Зараз місто поступово отримує придбані в лізинг нові автобуси та капітально відремонтовані вживані трамваї з Берліна. Також незабаром буде оголошено тендер на закупівлю 50 нових тролейбусів за кошти кредиту ЄБРР. Наступного року заплановано придбати 100 нових великих автобусів. Про це на брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Буде краще надання послуг, враховуючи той факт, що до кінця року ми маємо отримати 150 нових автобусів. Незабаром будемо оголошувати тендер на 50 тролейбусів. Також відбуваються поставки 30 трамваїв. Виходить, що 230 одиниць великого транспорту входить у місто. Також збільшується доля впливу міста на комунальні перевезення, що є правильно. Однозначно, ми будемо підтримувати людей, бо їм сьогодні важко платити. В електротранспорті більше 80% людей — це пільговики», – зазначив Андрій Садовий.

За його словами, наступного року заплановано придбати ще 100 автобусів. Йдеться про автобуси, кредит на покупку яких Львів візьме в Європейського інвестиційного банку.

Також уже наступного року в тестовому режимі заплановано розпочати впровадження електронного квитка.

Також Андрій Садовий зазначив, що, попри заяви приватних перевізників про підняття оплати за проїзд, виконавчий комітет ЛМР не розглядає такого питання. За його словами, мерія має багато зауважень до роботи приватних перевізників у частині якості послуг.

«Це складне питання. З одного боку є ріст ціни на пальне, з іншого боку — львів’яни вимагають від перевізників якості: заберіть хамство, працюйте чітко по графіку, дотримуйтесь чистоти і буде нормальна розмова. Люди не хочуть платити більше за гірший сервіс. На сьогодні у виконавчому комітеті не обговорюється питання підняття ціни», — зазначив міський голова Львова.

Нагадаємо, 6 липня Львівська мерія затвердила план розвитку транспорту до 2020 року, який передбачає кардинальні зміни в громадському транспорті, організації дорожнього руху та паркування, а також активізацію велосипедного і пішохідного руху. Завдяки цим змінам у Львові за три роки планують на третину підвищити мобільність мешканців і вивести транспорт із критичного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові після масової бійки з ножовими пораненнями госпіталізували трьох людей
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП