Уряд погодив отримання €24 млн кредиту на придбання нових трамваїв і автобусів для Львова

ЕкономікаІрина Рєвунова, 21 травня 201811740
Уряд погодив отримання €24 млн кредиту на придбання нових трамваїв і автобусів для Львова
фото Вirys5
Львів планує придбати 10 трамваїв і 100 автобусів за кошти кредиту ЄІБ

У понеділок, 21 травня, Міністерство інфраструктури України схвалило шість міських проектів для отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку, з яких два проекти – львівські. Таким чином Львів отримає 24 млн євро на придбання нових трамваїв і автобусів.

Як повідомили в прес-службі Мінінфраструктури, під головуванням заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя відбулося друге засідання комітету проекту Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України». Комітет схвалив шість підпроектів з розвитку міського пасажирського транспорту на загальну суму 89 млн євро, з яких два проекти – львівські.

Відтак, ЛКП «Львівелектротранс» отримає 12 млн євро на придбання нових трамваїв, а АТП-1 – 12 млн євро на придбання автобусів.

Як раніше писав ZAXID.NET, за кошти кредиту ЄІБ Львів планує придбати 10 нових трамваїв та 100 великогабаритних автобусів.

Крім Львова, кошти на оновлення громадського транспорту отримають Харків (45 млн євро на оновлення рухомого складу метрополітену та 10 млн євро на придбання тролейбусів), Чернігів (6 млн євро на придбання тролейбусів) та Суми (4 млн євро на оновлення рухомого складу комунального перевізника «Електроавтотранс»).

Після отримання погодження від ЄІБ на фінансування цих підпроектів, комунальні підприємства зможуть розпочати процес підготовки та підписання угод про передачу коштів та тендерні процедури. Мінінфраструктури очікує, що тендери на придбання транспорту за кошти ЄІБ міста відбудуться до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що Львів також планує придбати 150 автобусів в лізинг та 50 тролейбусів за кошти кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук