Львів у тренді: кращим вітчизняним інвестором став виробник шоколаду

У рамках Міжнародного економічного форуму «Україна – Канада» сьогодні, 29 травня, було оголошено переможців конкурсу «Інвестор року - 2013», який вже традиційно проводить Львівська торгово-промислова палата спільно з ЛОДА.  

У номінації «Найкраща вітчизняна інвестиція» перемогла Львівська фабрика «Світоч». Компанію відзначили за динамічний розвиток та інноваційність у процесі модернізації підприємства.  

Кращим іноземним інвестором визнано німецько-українське СП «Леоні Ваерінг Системс Уа ГМБХ», що виробляє електричне  устаткування для двигунів і транспортних засобів.

Лідерами у банківській сфері ЛТПП вражає два банки: «ІдеяБанк» та «Кредобанк». Їх було нагороджено за «впровадженні інновацій у обслуговуванні клієнтів банківської сфери та активне кредитування економіки України».

Лауреатом конкурсу також став ТОВ «ДМЗ «Карпати», машинобудівне підприємство, яке, за визначенням організаторів, минулого року суттєво наростило обсяги виробництва та вдосконалило технології виготовлення продукції.

ТОВ «ОДВ-Електрик» відзначили за вагому позицію на міжнародному ринку автомобілебудування та постійне впровадження нових проектів із колегами із провідних європейських компаній.

«Інвестор року» - щорічний конкурс, який проводиться у Львові з 2000 року. Бронзову статуетку отримують кращі вітчизняні та іноземні інвестори. Серед переможців минулих років були Український Католицький Університет, ринок «Шувар», «Трускавець-курорт» тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук