Львів закінчив опалювальний сезон зі 128 млн грн боргу за газ

Економіка18 квітня 20114910

У Львові 16 квітня закінчився опалювальний сезон 2010/2011 років. За його результатами борги споживачів за тепло на кінець сезону становлять 136 млн грн, з них 44,5 млн грн – борги за цей сезон. Натомість Львів заборгував за спожитий газ ДК «Газ України» близько 128 млн грн.

Про це 18 квітня під час прес-конференції повідомив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Щодо 44,5 млн грн цьогорічних боргів, за словами Володимира Штейбарта, «великої трагедії тут немає».

«Мешканці, як правило, проводять розрахунок через місяць після надання їм послуг, тому сподіваємось у квітні-травні вийти на повний розрахунок. Минулого року за опалювальний сезон нам вдалося досягнути стовідсоткового розрахунку мешканців, і ми змогли нормально розрахувалися з ДК «Газ України», – сказав він.

За його словами, цьогорічний опалювальний сезон пройшов «стабільно», фактично не було проблем з резервами газу.

«Серйозних зауважень до обладнання і працівників під час опалювального сезону не було. Найгірші проблеми були пов’язані з відключенням електроенергії. Щодо «Львівтеплоенерго», то загалом було понад 9,8 тис. годин відключень. Відповідно, доводилось вживати кардинальних заходів, переходити на резервні джерела живлення», –сказав Володимир Штейбарт.

На сьогодні, з його слів рівень розрахунку населення за спожите тепло становить 86%.

«Щодо розрахунку міста за газ, Львів зараз на п’ятому місці Україні. Ми покращили розрахунок, адже минулого року були на сьомому місці», – уточнив Володимир Штейбарт.

Своєю чергою головний інженер ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Віталій Камінський розповів, що опалювальний сезон 2010/2011 років почався значно краще та швидше, ніж в минулі роки.

«4 жовтня було увімкнено тепло в закладах освіти 8 жовтня – усім іншим споживачам. Ми оперативно увійшли в опалювальний сезон, за 4-5 днів були включені фактично усі будинки, натомість у минулі роки цей процес тривати тижнями», – сказав Камінський.

Він розповів, що під час подачі тепла суттєвих зауважень до роботи підприємства не було, мовляв, замінені тепломережі покращили ситуацію з витоками і їх було тільки 20 (проти 35 минулої зими).

«Здебільшого це були локальні прориви, які ліквідовувались за кілька годин. Натомість було 89 відключень електроенергії, 13 з яких – на більше, ніж три години», – розповів Віталій Касінський, і наголосив, що найбільше проблем було в смт. Рудно, де чи не щотижня у котельні, яка подає тепло у школу та дитсадок, були збої з подачею електроенергії. Також виникали проблеми з електропідстанцією біля котельні «Сяйво», яка є, за словами В.Камінського, безгосподарною, оскільки Львівська залізниця не передала її новому балансоутримувачу. «Залізничтеплоенерго» радить передати підстанцію ВАТ «Львівобленерго».

Низьким також, за його словами, залишається рівень розрахунку підприємства за газ перед ДК «Газ України», він становить 61,6%.

«Ліміти газу ми мали цілу зиму і маємо зараз. Та є побоювання що їх нам можуть обмежити», – додав Віталій Камінський.

Як інформував ZAXID.NET , з суботи, 16 квітня, у Львові закінчився опалювальний сезон 2010-2011. Проте влада запевняє: у випадку похолодання подача тепла у помешканням львів’ян буде відновлена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук