Львівські абітурієнти склали перше ЗНО з математики в умовах карантину

На Львівщині явка склала 81,7 %

СуспільствоЗореслава Губарь, 25 червня, 19:00 1627 0

У четвер, 25 червня, абітурієнти складали перше ЗНО. Сьогодні вступники перевіряли свої знання із математики. На Львівщині явка склала 81,7 % від загальної кількості учнів, які зареєструвались на математику.

Діана – одна із абітурієнток. Дівчина розповіла, що хвилюється, адже спробувати свої сили на пробному ЗНО можливості не було, бо його скасували.

«Через те, що не було пробного ЗНО, мені дуже лячно, адже як-не-як через інтернет, через екран це не та процедура і ти не можеш відчути, як це все буде. І вдома діти могли підглянути і ти не розумієш, який буде бал», – зазначила дівчина.

Вступники розповіли, що напругу відчували до останнього, оскільки не було зрозуміло, чи тестування відбудеться взагалі.

«Підготувався доволі добре, єдине що було під час підготовки багато стресу, бо ми не знали конкретної точної дати ЗНО, його весь час переносили», – додав абітурієнт Стефан.

Для вступників відвели більше часу, щоб завчасно зійшлись на місце тестувань і щоб на вході не утворювалися скупчення. Втім більшість вступників перестрахувались і прийшли завчасно – тож скупчення уникнути не вдалось. На місці були правоохоронці, які пильнували , щоб абітурієнти не порушували соціальної дистанції.

При вході медпрацівники усім вимірювали температуру тіла. Якщо позначка була 37 та вище, її міряли заново, але вже ртутним термометром. Крім того, ретельно перевіряли усі документи та видавали кожному вступникові захисну маску.

Цьогоріч на ЗНО через карантинні обмеження – дистанція і всередині аудиторії.

«Цього разу дистанція між абітурієнтами 1,2-1,5 м. Так як в нас аудиторія не дуже велика, то тут приблизно 1,2 м дотримується», – розповіла Мар'яна Кінаш, старша інструкторка.

Є ще й інші нововведення.

«Останні зміни до закону, які відмінили державну підсумкову атестацію, дають можливість учням системи профтехосвіти, студентам коледжів, які цього року не планують поступати до закладів вищої освіти та й учням шкіл, не приходити в пункти тестування. Оскільки вони здавали державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання», – розповіла Лариса Середяк, директорка Львівського регіонального центру оцінювання освіти.

Під час тестування просять відкласти усе зайве. З собою дозволяють мати лише документи та дві ручки із чорним чорнилом. Маски під час ЗНО замінювати дозволяють, а от санітайзером просять користуватися лише за межами аудиторії. Загалом на Львівщині працює 51 пункт тестування. Наступне тестування з української мови відбудеться 30 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук