«Львівелектротранс» набирає нових контролерів

Попередніх контролерів звільнили через неефективну роботу

«Львівелектротранс» набирає нових контролерів
фото ZAXID.NET

ЛКП «Львівелектротранс» набирає інспекторів, які замість звільнених у травні контролерів здійснюватимуть контроль за оплатою за проїзд у трамваях і тролейбусах. Планується, що серед нових працівників будуть учасники АТО.

Як розповів ZAXID.NET речник «Львівелектротрансу» Антон Лягушкін, виручка від перевезень з часу ліквідації служби контролю на підприємстві не зменшилась. Попри це, в електротранспорті їздять чимало «зайців», тому «Львівелетроранс» таки набирає нових інспекторів замість колишніх контролерів. Скільки їх буде і коли саме вони почнуть працювати, наразі не відомо.

За словами Лягушкіна, зараз відділ кадрів «Львівелетротрансу» приймає резюме від кандидатів на посади інспекторів. Серед претендентів, зазначає Лягушкін, є чимало учасників АТО та людей, які мають досвід військової служби. Зазначимо, що раніше ідею працевлаштувати бійців АТО на «Львівелектротрансі» запропонував директор підприємства Михайло Сидорович.

Після завершення прийому резюме для претендентів на посади проведуть тестування, зокрема і психологічні тести, щоб визначити їхні навички комунікації. Тих, хто пройде відбір, навчатимуть роботі контролера. 

Нові інспектори працюватимуть у складі служби безпеки «Львівелетротрансу». Проте їхні посади, за словами Антона Лягушкіна, найімовірніше будуть тимчасовими, адже після запровадження е-квитка контроль за оплатою проїзду буде здійснюватись за іншим принципом.

Нагадаємо, у травні директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович звільнив усіх тридцятьох контролерів. Причиною звільнення стала неефективна робота контролерів – вони збирали штрафів в середньому на суму 13-14 тис. грн на місяць, а також скарги пасажирів на їхню нетактовну поведінку.

Зараз контроль за оплатою за проїзд у трамваях і тролейбусах на волонтерських засадах здійснюють водії та інші працівники «Львівелектротрансу», проте, за словами Антона Лягушкіна, вони не штрафують порушників, а змушують їх придбати квиток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук