«Львівелектротранс» оголосив міжнародний тендер на реконструкцію трамвайного депо

Трамвайне депо №2 на вул. Промисловій

У четвер, 5 вересня, ЛКП «Львівелектротранс» оголосило міжнародний тендер на реконструкцію трамвайного депо №2, що на вул. Промисловій, 29. Компанії, що хочуть взяти участь у тендері, можуть подавати свої пропозиції до 5 листопада.

У повідомленні про оголошення тендеру, який оприлюднили на сайті ЄБРР, не вказана очікувана вартість реконструкції трамвайного депо. Речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар також відмовився назвати ZAXID.NET приблизну вартість робіт .

Однак раніше ZAXID.NET повідомляв, що у рамках кредитної угоди з ЄБРР, яку підписало ЛКП «Львівелектротранс», на реконструкцію двох депо (на вул. Тролейбусній та на вул. Промисловій) передбачено витратити близько 6,5 млн євро.

Фото депо №2 з спільноти «Зручне місто» (2018 рік)

Згідно з тендером, підрядник має виконати будівельні роботи у депо, зокрема: внутрішні оздоблювальні роботи, улаштування підлоги, фундаментів під устаткування та трамвайну колію в приміщенні депо (профілакторій), улаштування котельні, нові внутрішні інженерні системи (водопровід, опалення, каналізація, газова система, електричні мережі, освітлення тощо) та зовнішні інженерні системи (водопровід, каналізація, газопостачання).

Усі компанії, що хочуть взяти участь у тендері, можуть подати свої пропозиції до 5 листопада.

Нагадаємо, що зараз у Львові працює лише одне трамвайне депо, що розташоване на вул. Городоцькій. Трамвайне депо №2 на вул. Промисловій не діє уже протягом кількох років. У 2013 році тендер на реконструкцію виграла компанія «Еко-дім», яка виконала підготовчі роботи, але договір з нею розірвали, тому реконструкцію не звершили. Відтоді роботи з реконструкції у депо не продовжувались.

Компанії, що виграє тендер, треба буде завершити реконструкцію депо №2. Згідно з умовами договору, підрядник має виконати усі роботи за рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук