«Львівобленерго» розпочало відключати електрику «Львівводоканалу»

Економіка7 червня 20119972

Сьогодні, 7 червня, ПАТ «Львівобленерго» розпочало організаційно-технічні заходи щодо припинення електропостачання ЛКП «Львівводоканал». Втім, станом на 13:00 обмежень в електропостачанні до «Львівводоканалу» ще застосовано не було.

Про те, що «Львівобленерго» розпочало заходи щодо припинення електропостачання «Львівводоканалу», сьогодні, 7 червня, повідомив відділ корпоративних зв’язків ПАТ. В повідомленні наголошується, що борг «Львівводоканалу» за спожиту електроенергію становить 2,2 млн грн.

«ПАТ „Львівобленерго” діє виключно в правовому полі і зобов’язане згідно з чинним законодавством України припинити послуги електропостачання боржнику — ЛМКП „Львівводоканал”, - йдеться у повідомленні.

На прохання ZAXID.NET прокоментувати, про які саме організаційно-технічні заходи щодо відключення електропостачання йдеться і коли вони можуть бути завершені, у відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго» зазначили, що усе відбувається згідно з процедурою за «внутрішньою схемою» роботи ПАТ.

Своєю чергою прес-секретар ЛКП «Львівводоканал» Уляна Горбата у коментарі для ZAXID.NET зазначила, що ПАТ «Львівобленерго» раніше попереджувало про можливість початку заходів щодо припинення енергопостачання 7 червня, однак сьогодні офіційного повідомлення про початок таких заходів, за її словами, ЛКП не отримувало.

«Станом на сьогодні на 13:00 «Львівводоканал» поки що не був знеструмлений, тобто всі насосні станції працюють в звичному режимі. Вода до міста надходить 24 години на добу», - запевнила Уляна Горбата.

За словами прес-секретаря «Львівводоканалу», попередня домовленість була такою, що в разі непогашення боргу сьогодні мали відключити від енергопостачання адміністративну частину підприємства, а у четвер – насосні станції. «Адміністративний будинок, якщо відключать, то мешканці цього практично не відчують. Хіба що ті мешканці, які будуть звертатися в абонентський відділ за довідками і інформацією – їм, на жаль, ми нічим не зможемо допомогти, бо абонентський і інші відділи працюють на комп’ютерах, а електрики не буде – і, відповідно, не буде бази даних», - зазначила вона.

Відповідаючи на запитання, наскільки реальною є загроза відключення насосних станцій підприємства, Уляна Горбата зазначила: «Енергетики кажуть, що (загроза) реальна. Ми розуміємо це». Також вона зауважила, що в інших українських містах енергетики нехай ненадовго, та все ж відключають місцеві водоканали за борги.

Як інформував ZAXID.NET , про можливість відключення ЛКП «Львівводоканал» від електроенергії вчора повідомляла прес-служба Львівської міської ради. Своєю чергою директор «Львівводоканалу» Мирослав Заплатинський, коментуючи ситуацію із боргом, зазначав, що з початку року ціни на електроенергію для комунального підприємства «Львівводоканал» зростали шість разів: на 4% у січні, на 5% у лютому, на 2,4% у березні, на 1,5% у квітні, на 2,5% у травні і на1% у червні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук