Львівщина домовилася про співпрацю з білоруським МАЗом

Економіка24 червня 20102031

22-24 червня делегація Львівської області відвідала Білорусь у зв’язку з продовженням співпраці в рамках угоди між Мінською та Львівською областями 2009р. Під час візиту чиновники підписали виконавчий протокол: з боку Львівської ОДА його підписав перший заступник голови Мирон Янків з боку Мінської області перший заступник голови облвиконкому Геннадій Іванов. У протоколі передбачено співпрацю у галузі промисловості, АПК, науково-технічній та культурній сфері.

Як повідомили ZAXID.NET у Львівській ОДА, львівські посадовці разом із підприємцями регіону відвідали підприємства, з якими зараз відбувається співпраця Львівщини, а також ті, з якими варто налагоджувати відносини. «Нам необхідно посилити співпрацю. Наразі товарооборот становить близько 9% від усього зовнішнього обороту області. За результатами візиту я бачу реальні перспективи його подвоїти, а то й потроїти», – зазначив перший заступник голови ЛОДА Мирон Янків.

Делегація Львівщини відвідала Мінський тракторний завод. Машини цього підприємства можуть зацікавити лісові та малі агрогосподарства. Також обговорювались можливості впровадження спільного виробництва та організації сервісних центрів.

Після відвідин білоруського МАЗу представники делегацій дійшли домовленості щодо використання шасі МАЗу для автомобілів Дрогобицького автокрану. Йшлося також про використання автомобілів МАЗ для вантажних перевезень на будівництві об’єктів Євро-2012.

Для львівських підприємців, членів делегації Білоруська торгово-промислова палата організувала контактну біржу. Кожен бізнесмен мав змогу поспілкуватися із трьома білоруськими колегами. Підприємці налагодили необхідні контакти та домовились про вектори подальшої співпраці.

Львівська делегація також зустрілась із представниками «Белпотребсоюзу». Сторони обговорили протокол співпраці з різними регіонами Білорусі. Північних сусідів, зокрема, зацікавили пропозиції львівських «Електрону», «Іскри» та «Львівсільмашу». Було досягнуто попередньої домовленості у сфері співпраці Західного наукового центру з Академією наук Білорусі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук