Львівщина матиме Програму інвестиційного розвитку на 2011-2015 роки

Економіка9 грудня 20104320

9 грудня під час засідання Ради з питань залучення інвестицій при голові Львівської ОДА відбулась презентація проекту Програми інвестиційного розвитку Львівської області на 2011 – 2015 роки, яку представив начальник головного управління економіки Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Перший заступник голови ЛОДА Мирон Янків зазначив, що програму розроблено на основі Концепції інвестиційної політики Львівщини на 2009-2015 роки. Після сьогоднішньої презентації її буде розглянуто на колегії облдержадміністрації, відбудеться громадське обговорення, опрацювання програми в комісіях обласної ради і відтак її винесуть на сесію Львівської облради.

Як зазначив під час презентації програми Денис Шмигаль, Україна за міжнародними рейтингами посідає 82 місце за конкурентоспроможністю, а за легкістю ведення бізнесу навіть не входить в сотню світових держав.

Він наголосив, що програму розроблено саме для координації та оптимізації інвестиційних процесів у області на основі аналізу сучасної ситуації у сфері залучення інвестицій та тенденцій.

Програма вміщує аналіз залучення інвестицій у різні галузі економіки Львівщини, соціальну, культурну, освітні сфери.

"З врахуванням слабких сторін розроблено програму, яка покликана до взаємодії між усіма сторонами інвестиційного процесу: інвестор, влада, контролюючі органи. Для того, щоб інвестор "прийшов" необхідно чітке розуміння і узгоджена робота усіх цих сторін", – наголосив Денис Шмигаль.

У межах програми пропонується створення системи інвестиційного супроводу та постінвестиційної підтримки,

Також він зауважив, що заплановано створити інвестиційний паспорт Львівщини та усіх її районів, базу інвестиційних проектів та пропозицій.

Основними завданнями програми, як стверджують в Львівській ОДА, є "формування конкурентних переваг області у сфері інвестиційної діяльності, підготовка відповідних інформаційних матеріалів, їх поширення в друкованому і електронному вигляді, а також на форумах, конференціях, ділових зустрічах, створення та постійне оновлення інформаційної бази щодо заявлених пропозицій по інвестиційних проектах (з прив’язкою до існуючої і перспективної інфраструктури) у районах та містах області, налагодження співпраці з вітчизняними та іноземними компаніями і спеціалізованими установами з питань інформаційної та консультативно-методичної підтримки інвестиційної діяльності, розроблення та впровадження в області сучасних механізмів стимулювання інвестиційної діяльності, розробка пропозицій для внесення необхідних змін до регуляторної системи, підготовка пропозицій центральним органам виконавчої влади щодо вдосконалення нормативно-правової бази для активізації інвестиційної діяльності в Україні (внесення змін до Законів України "Про інвестиційну діяльність" і "Про режим іноземного інвестування"): удосконалення, шляхом максимального спрощення в рамках чинного законодавства України, системи обслуговування інвесторів, сприяння в процесах проходження ними дозвільно-погоджувальних процедур на місцевому, регіональному та державному рівнях, формування законодавчої бази створення промислових та технопарків в Україні тощо, здійснення підготовки відповідальних працівників органів місцевої влади для роботи з інвесторами згідно передових програм і технологій з урахуванням кращого вітчизняного та зарубіжного досвіду".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук