Львівщина на 6 місці в України за показником розвитку малого підприємництва

Економіка15 грудня 20102790

Серед регіонів України за показником кількості малих підприємств на 10 тис. осіб населення Львівщина посіла 6-те місце після міста Києва, Одеської області, міста Севастополя, Харківської області та Автономної Республіки Крим.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

"Результати аналізу показали, що в економіці Львівської області протягом останніх років зберігається тенденція до підвищення ролі малого підприємництва. Статистичні дані свідчать про зростання підприємницького потенціалу в регіоні. Частка малих підприємств Львівщини в економіці області у 2009 році склала, валових капітальних інвестицій – 29,0%, обсяг реалізованої продукції, робіт, послуг – 19,3%, наявності оборотних активів - 31,5%, вартості основних засобів – 8,4%, кількості найманих працівників – 30,7%", – повідомив під час засідання Колегії Львівської ОДА 15 грудня начальник головного управління економіки Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Одним з показників розвитку малого підприємництва є кількість малих підприємств у розрахунку на 10 тис. осіб населення Останніми роками кількість малих підприємств у розрахунку на 10 тис. осіб населення у Львівській області перевищувала загальнодержавний показник (76 підприємств). Зокрема 2009 року цей показник по області становив 79 малих підприємств.

Серед районів і міст області за показниками розвитку малого бізнесу лідером є обласний центр: тут розташована більш як половина малих підприємств області.

Вищою від загального обласного показника 79 підприємств була кількість малих підприємств у розрахунку на 10 тис. осіб у містах Трускавці, Моршині, Самборі, Бориславі та у Пустомитівському районі.

Вагому соціальну роль малого бізнесу визначає його здатність до швидкого створення нових робочих місць. У 2009 році створено 34,9 тис. робочих місць, а 2010 року майже 35,8 тис. робочих місць. Найбільше створено робочих місць у м. Львові, Мостиському, Перемишлянському та Яворівському районах області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук