Львівщина не вкладатиме додаткових коштів у сільське господарство

Економіка30 грудня 20101790

Рівень фінансування агропромислового комплексу Львівщини на 2011 рік не зміниться, а підтримка АПК буде на тому ж рівні, що й 2010 року. Про це 30 грудня зазначив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, підсумовуючи слухання щодо розгляду проекту обласного бюджету на 2011 рік у постійній комісії з питань розвитку села та АПК.

Водночас Качмарик вказав на те, що в АПК Львівщини існує кілька проблем, і тому видатки на цей комплекс доцільно збільшувати.

«Але найголовніше, щоб кошти ефективно використовували. Цього року була низка програм, які були профінансовані, але не виконувалися», - зазначив Качмарик

За словами голови бюджетної комісії, розгляд програм розпочнеться у лютому наступного року їх затвердження має відбутися в березні.

Натомість заступник голови комісії з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради Ігор Барановський висловив переконання, що наступного, 2011 року, потрібно буде думати над тим, як збільшити фінансування АПК.

Як зазначив під час слухань начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської ОДА Дмитро Мороз, у 2010 році на різноманітні програми на Львівщині було виділено 161 млн грн, 9,8 з яких – на АПК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук