Львівщина отримала найбільше коштів на ремонт доріг від митного експерименту

Львівщина отримала найбільше коштів на ремонт доріг від митного експерименту

У 2016 році Львівська область продемонструвала найкращий показник зі залучення коштів на ремонт доріг, що надійшли від перевиконання митних надходжень. На автомобільні дороги області, таким чином, вдалось залучити близько 900 млн грн.

Загалом частка Львівщини із загальних надходжень від експерименту на митниці склала майже 40 %, повідомила у середу, 4 січня, прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як йдеться у повідомленні, загальна сума надходжень від митних платежів на території регіонів України, де діяв експеримент, склала 2,25 млрд грн. Зокрема, у Києві – 597 млн грн , що склало 26,5% від усієї суми, Чернівецькій області – 316 млн грн (14%), Одеській – 300 млн грн (13,3%) та Волинській областях – 167 млн грн (7,4%).

Нагадаємо, у 2015 році президент України підписав закон, згідно з яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської області, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук