Львівщина отримає $400 млн китайських інвестицій у вугільну галузь

Економіка15 червня 20116496

15 червня голова Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюк провів робочу зустріч із китайською делегацією на чолі з президентом ПП «Китпред» п.Деном Сяосю та президентом державної корпорації «Tiandi Science& Technology CO.LTD» п. У Дечженом.

Учасники зустрічі обговорили питання залучення інвестицій у вугільну галузь Львівщини, адже китайська сторона заявила про серйозні наміри інвестувати у розбудову вугільної галузі регіону, - про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

«Питання розвитку вугільної галузі є одним з пріоритетів Львівської обласної державної адміністрації, тому ми вітаємо бажання китайської сторони інвестувати кошти у вугільну галузь області», - сказав голова ЛОДА, вітаючи учасників делегації на Львівщині.

Голова Львівської облдержадміністрації наголосив, що реалізація даного проекту буде перспективою розвитку української-китайських відносин на рівні двох держав.

Голова ЛОДА окремо наголосив, що Львівщина є одним із найбільш інвестиційно привабливих регіонів України, а пріоритетом роботи облдержадміністрації є забезпечення максимально відкритих стосунків із інвесторами.

Президент ПП «Китпред» п.Ден Сяосю наголосив: «Ми можемо побудувати на Львівщині декілька шахт і готові вкласти у це будівництво 400 мільйонів доларів США. Маємо дуже серйозні наміри будувати шахти у області, адже уже реалізовуємо декілька подібних проектів».

У свою чергу президент Китайської державної корпорації «Tiandi Science& Technology CO.LTD» п. У Дечжен повідомив, що науково-технічна компанія, яку він представляє, готова взяти на себе розробку усієї необхідної технічної документації з будівництва шахт на Львівщині, адже 70% китайських шахт спроектовані саме їх компанією.

П. У Дечжен окремо наголосив на тому, що при проектуванні будівництва шахт компанія приділяє особливу увагу розробці найвищих стандартів техніки безпеки та видобування вугілля на шахтах.

Президент Китайської державної корпорації «Tiandi Science& Technology CO.LTD» також запросив голову Львівської облдержадміністрації відвідати Китай та переконатись у високих стандартах будівництва шахт, економічному обґрунтуванню видобування на них вугілля та застосувань найсучасніших норм техніки безпеки.

Підсумовуючи зустріч, голова Львівської облдержадміністрації подякував за запрошення й відзначив, що делегація ЛОДА обов’язково відвідає КНР із метою запозичення досвіду реалізації цих проектів на Львівщині.

Підприємство з іноземною інвестицією "Китпред" створене в 2000 році.

Метою створення компанії був практичний і інтелектуальний вклад у співпрацю між китайськими та українськими великими компаніями у сфері промисловості фінансів і торгівлі; здійснення діяльності, спрямованої на виконання міжурядових угод між Україною і Китайською Народною Республікою; реалізація інвестиційних проектів між двома державами.

Останні три роки пріоритетним напрямом розвитку ПІІ "Китпред" є гірничодобувна промисловість, в розвиток якої готова  інвестувати значні власні ресурси, притягати прямі інвестиції з Китаю, а також позикові кошти китайських державних банків на вигідніших і привабливіших умовах.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук