Львівщина отримає від Тернопільщини 1 млн грн на ремонт дороги

ЕкономікаОксана Панчишин, 12 червня 20143940

Голови Львівської і Тернопільської обласних рад підписали договір, який передбачає ремонт автодороги Львів-Тернопіль. За умовами договору, Тернопільська обласна рада в обласному бюджеті на 2014 рік передбачає надання субвенції для фінансування робіт з ремонту автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль, а ЛОР передбачає в обласному бюджеті на цей же рік одержання зазначеної субвенції в сумі 1 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛОР.

Зустріч очільників ЛОР Петра Колодія і ТОР Василя Хомінця, на якій і було підписано договір про міжбюджетний трансферт на 2014 рік, відбулася сьогодні, 12 червня.

Субвенція перераховується в межах і з відповідних надходжень на рахунок спеціального фонду обласного бюджету Тернопільської області. Остаточне перерахування коштів субвенції має бути не пізніше 1 жовтня 2014 року.

Відповідно до умов договору Львівська обласна рада зобов’язана в разі неповного використання зазначеної субвенції повернути невикористану суму субвенції до обласного бюджету Тернопільської області не пізніше, як 30 грудня 2014 року.

Разом з тим, департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної ЛОР щокварталу до 15-го числа місяця, що настає за звітнім кварталом, повинен подати департаменту розвитку інфраструктури Тернопільської обласної державної адміністрації інформацію про обсяг виконання робіт з ремонту автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль.

Як зауважено в повідомленні, договір набуває чинності з дня його підписання сторонами і діє до 1 січня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук