Львівщина отримує на дороги фінансування в 10-14% від потреби

Економіка7 лютого 20110

Капітальні ремонти доріг на Львівщині в останні 5-6 років не проводили. Про це 7 лютого на виїзному засіданні комісії Львівської обласної ради з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради повідомив головний інженер ДП «Львівський облавтодор» Федір Наумич.


 


Ф.Наумович повідомив ZAXID.NET , що Службі автомобільних доріг у Львівській області, виконавцем робіт для якого є «Львівський облавтодор», впродовж останніх років виділяли фінансування в межах 11-14% від потреби, тому кошти скеровують на поточні, ямкові ремонти. Так, 2010 року було виділене фінансування в межах 120 млн грн. І гроші були витрачені, за словами Наумовича, в основному на «ліквідацію ямковості».

Однак це не дає стійкого ефекту. Зокрема, на дорозі, що є західною частиною об’їзду Львова, поблизу с. Холодновідка зараз видніють ями, хоча торік їх бетонували й асфальтували. Така ж ситуація на дорозі зі Львова до Золочева, де вже почали аварійний ямковий ремонт.

До слова, за оцінкою Ф.Наумовича, ліквідація 12-18 ямок коштує 10-15 тис. грн.

На ліквідацію ям на дорогах у лютому цього року ДП «Львівський облавтодор» витратить близько 5 млн грн. «Служба автомобільних доріг у львівській області довела нам фінансовий план на лютий - 4,8 млн грн на ремонті роботи у Львівській області. Має бути проведена ліквідація ямковості і треба перекласти асфальтобетон», - повідомив Ф.Наумович.

Голова комісії Львівської обласної ради з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради Михайло Блавацький повідомив ЗМІ за підсумками поїздки: «У нас процвітають ямкові ремонти. В Європі навіть такого поняття немає. У нас їх поводять щовесни і щоосені. На одну яму треба витратити 1 тис. грн, можна тільки уявити скільки грошей треба закопати на всі ями».

М.Блавацький повідомив, що за підсумками виїзного засідання підготує доповідну записку голові Львівської обласної ради та голові Львівської облдержадміністрації. «Тут повинні працювати прокуратура, КРУ, МВС. Ми подаватимемо сьогодні усі звернення», - сказав він. Також голова постійної депутатської комісії Львівської облради планує звернутися до головного санітарного лікаря Львівщини й поінформувати його про неналежний стан утримання узбіч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук