Львівщина перемогла у конкурсі ООН із енергозбереження

ЕкономікаДар'я Буряченко, 7 листопада 20147550

Львівська область отримала додаткову можливість реалізувати заходи з енергозбереження у двох містах області за кошти проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III».

На виконання угоди про партнерство між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, яка була підписана 16 жовтня цього року, ЛМР та ЛОДА подали до центрального офісу проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» заявку на участь Львівської області у компоненті з муніципального розвитку, повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

У результаті Львівщина здобула перемогу у конкурсі та отримає додаткову можливість реалізувати кілька мікропроектів з енергозбереження у двох містах області із населенням від 10 до 150 тис. осіб.

Для відбору цих міст ЛОР, ЛОДА та проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» невдовзі оголосять відповідний конкурс.

Для надання роз’яснень щодо участі у конкурсі і для успішної реалізації компоненти з муніципального розвитку, представники Проекту, обласної ради та ОДА запланували проведення круглого столу.

Про час та місце учасників заходу буде повідомлено додатково.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук