Шведи хочуть продати львів’янам енергоефективні технології

Головні Новини за 06 листопадаАрсен Данилюк, 6 листопада 2014, 13:21 897 0

У Львові стартував шведсько-український форум з чистих технологій. У ньому беруть участь представники шведських компаній, які працюють у галузі енергетики, міжнародних фінансових організацій, керівники львівських комунальних підприємств та представники міської влади.

Під час форуму обговорюють місцеві потреби для покращення енергозбереження та захисту довкілля, шведські рішення у сферах енергетики та екології, а також фінансові інструменти для впровадження енергоефективних проектів.

На відкритті форуму були присутні посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, міський голова Львова Андрій Садовий. 

Мер міста наголосив, що для Львова дуже важливо, щоби бізнес Швеції був тут присутнім: «Це є культура виробництва, це є технологічний процес і це дуже великий досвід. Ми повинні використовувати найновіші технології, які є у світі, і запроваджувати їх у Львові. Це можна робити завдяки структурами, які сьогодні допомагають Україні. Це Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, НЕФКО, СІТА, Північний інвестиційний банк. Вони дають і кошти, і мудрі технологічні розв’язання, і також дають грантову підтримку».

Натомість, посол Швеції Андреас фон Бекерат заявив, що Україна потребує значних реформ у сфері використання енергії: «Витрати енергії в Україні настільки високі, що ви просто не можете собі цього дозволити. Моє серце розривається кожного разу, коли я бачу, як в українських будинках стає надто гаряче і люди відчиняють вікна. Але це також – можливості, якими легко скористатись. Це недоліки, які можна виправити дуже швидко».

Окрім панельних дискусій, форум передбачає час для індивідуальних ділових зустрічей та переговорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук