У Львові шведи ділитимуться досвідом щодо енергозбереження та захисту довкілля

У Львові 6 листопада відбудеться Форум чистих технологій, під час якого шведи ділитимуться з львів’янами досвідом з енергозбереження та захисту довкілля.

На цей захід до Львова завітає багато іноземних гостей, серед яких, зокрема, посол Швеції Андреас фон Бекерат, а також представники міжнародних донорських організацій та програм міжнародної допомоги, які працюють в Україні, інформує прес-служба Львівської міської ради.

До участі запрошено торгового представника Швеції в Україні Ґуніллу Хульт, керівника Фонду E5P Андерс Лунд, старшого інвестиційного радника офісу НЕФКО в Україні, Голову Постійного Представництва ЄІБ в Україні Лілію Чернявську, координатора Програми SIDA в галузі навколишнього середовища та енергетики Андрія Парінова та інших представників міжнародних організацій та провідних шведських компаній, зокрема ІТ.

У програмі заходу – панельні дискусії та доповіді експертів. Зокрема, говоритимуть про шведські рішення у сфері енергетики й довкілля, які можуть бути корисними для Львова; місцеві потреби і запити для поліпшення енергозбереження, енергоефективності та захисту навколишнього середовища; ідею сучасного енергетично-екологічного центру у Львові; фінансові інструменти для впровадження проектів у сфері чистих технологій та енергоефективності.

Захід проходитиме у Будинку вчених, на вулиці Листопадового чину, 6. Завершиться він концертом шведської музики за диригентством шведсько-українського диригента Іллі Ступіля.

Програма Форуму чистих технологій:

  • 9.30 – 10.00 – реєстрація, вітальна кава, підхід до преси.
  • 10.00 – 10.15 – вітальні слова від мера Львова Андрія Садового, посла Швеції Андреаса фон Бекерата, торгового представника Швеції в Україні Ґунілли Хульт.
  • 10.15 – 11.45 – І Панельна дискусія «Місцеві потреби і запити для поліпшення енергозбереження, енергоефективності та захисту навколишнього середовища. Ідея сучасного енергетичного та екологічного центру у Львові».

Модератор: Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради;

Учасники дискусії: Ірина Кулинич, директор Департаменту економічної політики Львівської міської ради; Степан Пакіж, директор ЛКП «Львівтеплоенерго»; Валентин Вольський, директор ЛКП «Львівводоканал»; Едді Йоханссон, Svebio; Матс Ларссон, SBHUB.

  • 11.45 – 12.00 – перерва на каву.
  • 12.00 – 13.30 – ІІ Панельна дискусія «Які шведські рішення у сфері енергетики і навколишнього середовища можуть бути корисними для Львова?»

Модератор: Софія Опацька, директор Львівської бізнес-школи

Учасники дискусії: Дмитро Жданов, ABB Україна; Тимофій Федорчук, SKF Україна, Пер Йоханссон, Swedish Water Experience; Маттіас Брундін, Recond Concept.

  • 15.00 – 16.00 – ІІІ Панельна дискусія «Фінансові інструменти для впровадження проектів у сфері чистих технологій та енергоефективності».

Модератор: Дмитро Симовоник, директор інвестиційної компанії «Цитадель Капітал»

Учасники дискусії: Андерс Лунд, E5P, Юлія Шевчук, Nefco, Сергій Масліченко, EBRD, Лілія Чернявська, EIB, Аді Мусабасік, Шведський інститут, Андрій Парінов, Sida.

  • 16.00 – індивідуальні ділові зустрічі.
  • 17.00 – концерт шведської музики за диригентством шведсько-українського диригента Іллі Ступіля (Будинок вчених)
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук