Львівщина стане першим регіоном, де впровадять монетизацію пільг

Суспільство22 січня 201526290

У Львівській області запровадять пілотний проект з монетизації соціальних пільг. Йдеться про модель, коли замість пільг незахищені верстви населення отримуватимуть гроші, а за послуги сплачуватимуть на загальних підставах. У випадку успішного впровадження цього проекту на Львівщині, уряд сподівається втілити його у цілій країні.

Про те, що саме Львівщина стане «полігоном» для випробування нової формули держдопомоги потребуючим, стало відомо 22 січня у ході візиту до Львова міністра соціальної політики Павла Розенка.  

«Ми запропонували міністру відпрацювати пілотний проект щодо «монетизації» пільг на базі нашого регіону. Тут буде створено робочу групу, яка відпрацює модель, а потім досвід буде поширено на всю країну», – заявив голова ЛОДА Олег Синютка після зустрічі з Розенком.

На думку Синютки, Львівська область є регіоном, який найбільше готовий до трансформації і реформування.

 «Формула дуже проста: у багатої людини, яка може прожити без будь-яких пільг, забираємо преференцію, а людині, якій ця пільга потрібна, адресно надаємо і робимо цей процес прозорим», – пояснив Олег Синютка.

Павло Розенко уже заявив, що уряд підтримує ідею із запровадженням пілотного проекту з монетизації пільг саме на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук