<

Львівщина зайняла 6-е місце по Україні за кількістю малих підприємств

Економіка25 січня 20116150

У 2010 році Львівщина зайняла 6-е місце по Україні за кількістю малих підприємств на 10 тис. мешканців, повідомив 25 січня начальник головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА Денис Шмигаль.

Як зазначив Д. Шмигаль під час засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, за даними 2010 року на малих підприємствах Львівської області було зайнято 128 тис. осіб, що генерували близько 20% надходжень до бюджету.

Водночас за його словами, у минулому році Регіональною програмою розвитку малого підприємництва у Львівській області було передбачено фінансування у розмірі 300 тис. грн, і 90% із цих коштів було використано.

"В порівнянні з іншими областями в нас достатня підтримка малого та середнього підприємництва", - зазначив чиновник. Водночас Денис Шмигаль висловив переконання, що у Львівській області мале і середнє підприємництво знаходиться на "досить задовільному" рівні.

Як інформував ZAXID.NET , на засіданні бюджетної комісії Львівської облради Денис Шмигаль також повідомив, що за попередніми даними за 2010 рік рівень безробіття на Львівщині становив 8,3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук