Львівщина живе у борг, - об’єднання організацій роботодавців Львівщини

Економіка9 лютого 20112

Порівнюючи показники експорту і імпорту у Львівській області за 2010 рік, голова Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців Іван Ривак заявив, що Львівщина живе в борг.

«Львівщина експортувала минулого року на 905 млн доларів, а імпортувала – на 2 млрд доларів. Тобто ми живемо в борг. При цьому темпи приросту імпорту є вищі, ніж експорту», - зазначив він під час свого виступу на засіданні Колегії Львівської ОДА 9 лютого.

«Сьогодні в межах Євро-2012 автобусний завод має замовлення на автобуси. Наші підприємства мають сертифіковані крісла по ціні нижчій, ніж ми імпортуємо з Польщі, зроблені за тією ж німецькою технологією. Але беруть польські крісла, замість крісел нашого підприємства», - навів приклад Ривак.

Також голова Об’єднання організацій роботодавців Львівщини вказав на те, що, за його інформацією, крісла на стадіон до Євро-2012 у Львові також будуть закуплені за кордоном, в Італії, хоч у Львові є підприємство, які виробляє такі крісла, встановлені, зокрема, на стадіоні «Україна».

Як інформував ZAXID.NET , сьогодні, 8 лютого, на засіданні Колегії Львівської ОДА начальник головного управління економіки облдержадміністрації Денис Шмигаль представив підсумки роботи господарського комплексу області за минулий рік. Зокрема, він поінформував, що загальні доходи населення Львівщини за 2010 рік сягнули 59 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук