Львівська філармонія підготувала для дітей симфонічну казку

КультураДарина Цвях, 23 січня 20153820

У неділю, 25 січня, у Львівській обласній філармонії діти та їх батьки зможуть почути та побачити симфонічну казку «Петрик і Вовк».  Музику Сергія Прокоф'єва виконає академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під диригуванням Ірини Вакуліної. Казка  розповідає про безстрашного хлопчика Петрика, який з Пташкою перехитрував і провчив Вовка.

Маленькі слухачі побувають у казці завдяки інструментам симфонічного оркестру. Слово читця (текст належить композитору) чергується із музикою. Прокоф’єв з властивим йому гумором образно змальовує події та характери. Кожен персонаж у казці має тембр якогось інструмента. Петрик представлений групою струнних, Дідусь – фаготом, Пташка – флейтою, Кішка – кларнетом, Вовк – валторнами, постріли мисливців – литаврами й барабанами.

Під час концерту музичні враження доповнить відеоподорож з фрагментами казки на великому екрані. Режисери багатьох європейських країн створили анімації до цієї симфонічної казки.

Роль читця виконає диригент Ірина Вакуліна. Вона розповідає: «Дітки дивитимуться на екран і за допомогою звуків та тембрів уявлятимуть ситуації, які відбуваються з Петриком. Казка для діток є повчальною, отож музиканти передаватимуть малечі виховні уроки музикою. Кожен інструмент оркестру заграє для дітей маленьку каденцію, а потім буде озвучувати ту чи іншу тваринку із казки. А  наприкінці малеча поспілкується безпосередньо з музикантами».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук