Львівська ІТ-компанія увійшла у список найбажаніших роботодавців країни

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 8 березня 201732101

Львівська ІТ-компанія «SoftServe» увійшла у список найбажаніших роботодавців України. Про це свідчать дані дослідження «Найкращий працедавець» бізнес-компанії EY, повідомляє «SoftServe».

У рамках дослідження соціологи опитали тисячу фахівців з різних галузей та регіонів України. До списку найкращих роботавців увійшли як українські, так і міжнародні компанії. Найбільш привабливими роботодавцями для кандидатів з досвідом роботи у 2016 році стали: «Google», «EPAM», «Київстар», «Luxoft», «Microsoft», «Nestle», «Procter & Gamble», «Сiklum», «SoftServe», а також аудиторсько-консалтингова компанія «Великої четвірки».

Серед основних критеріїв вибору роботодавця фахівці виокремлювали можливості особистісного та професійного зростання (68%) а також, важливість корпоративної культури. Цей критерій увійшов до п’ятірки ключових у 2016 році.

Дослідження «Найкращих працедавець»

Зокрема, цей фактор є більш пріоритетним для кандидатів, які займають керівні посади. Найменш згадуваним критерієм вибору серед досвідчених кандидатів є графік роботи, що може пояснюватися їхньою готовністю підлаштуватися під умови праці.

Клікніть для збільшення

Ключовим викликом для кандидатів є недостатня комунікація або ж відсутність зворотного зв’язку від роботодавця в процесі працевлаштування – про це повідомили понад 40% респондентів. Практично стільки ж учасників опитування зустрічалися з невідповідністю інформації, наведеної у вакансії, дійсності.

Більше половини респондентів заради роботи готові до переїзду як у межах України, так і за кордон (58% та 83% відповідно). Найбільш популярними містами для переїзду в Україні залишаються Львів (73%), Київ (65%), Одеса (59%), Дніпро (35%) та Харків (30%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук