Львівська мерія опублікувала повну онлайн-карту велоінфраструктури міста

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 квітня 201910710
Велодоріжка на проспекті Свободи

На міському геопорталі Львова опублікували онлайн-мапу з актуальною інформацією про велоінфраструктуру міста. Про це 1 квітня повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На карті відображені усі діючі та проектовані велодоріжки, пункти прокату велосипедів, в тому числі станції Nextbike, велопарковки та веломайстерні. Аби переглянути інформацію, треба двічі клікнути на позначку. Наявні велодоріжки та велосмуги загальною протяжністю близько 100 км зображені на карті синім кольором. Заплановані велодоріжки позначені жовтим та зеленим кольорами (зеленим – ті, для реалізації яких ще потрібно розробити проекти). Коли їх реалізують, загальна протяжність велодоріжок у Львові збільшиться приблизно вдвічі.

Щоб подивитися онлайн-мапу для велосипедистів, потрібно перейти на геопортал Львова

Також у Львові нараховують 23 станції міського велопрокату NextBike, 7 інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень.

Додамо, що в липні 2017 року у Львові вже була створена подібна онлайн-мапа активістами Львівської асоціації велосипедистів. Проте на ній була лише наявна на той час велоінфраструктура, а на новій мапі ще й запланована.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук