Львівська мерія прийняла рішення для повернення повноважень з вивезення сміття

Під час засідання 1 березня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив перелік заходів для відновлення повноважень ЛМР у сфері поводження з ТПВ.

Нагадаємо, найближчої сесії Львівської облради депутати планують проголосувати за дострокове розірвання договору про вивезення та утилізацію ТПВ між мерією Львова та владою області. Відтак обласна рада збирається скасувати передбачений до 30 червня 2019 року термін дії договору і передати повноваження з вивезення сміття міській владі вже з 1 квітня 2019 року.

Згідно із прийнятим рішенням, ЛКП «Зелене місто» та департамент поводження із відходами ЛМР мають внести пропозиції щодо організації збору, переробки, перевезення та захоронення ТПВ, у тому числі щодо впорядкування тарифів.

Окрім того, відповідальні за вивіз ТПВ посадовці мають напрацювати програму поводження зі сміттям до завершення будівництва сміттєпереробного заводу. Також це рішення зобовязує депаратмент поводження з відходами визначити умови конкурсу на вивезення сміття зі Львова.

Також рішення виконкому передбачає проведення аналізу полігонів ТПВ на відстані до 350 км від Львова для визначення місць, де можна буде захоронювати сміття. З представниками місцевої влади цих населених пунктів необхідно буде провести перемовини і визначити вартість послуг із захоронення ТПВ.

Департамент поводження зі сміттям має також запропонувати економічну модель для зменшення витрат з міського бюджету Львова на вивіз ТПВ, а також запропонувати комплекс заходів, спрямованих на зменшення об’єму і маси сміття за рахунок відбору вторинної сировини, фракцій для компостування, брикетування.

Усі ці рішення мають бути напрацьовані до 1 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук