Львівська мерія затвердила проект на облаштування простору «Місця щасливих людей»

Галицька РА оголосить тендер, щоб знайти підрядника

Львівська мерія затвердила проект на облаштування простору «Місця щасливих людей»
фото ЛМР
Проект майбутнього громадського простору «Місця щасливих людей» обрали ще п'ять років тому

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив проектно-кошторисну документацію на облаштування на розі вул. Стефаника та вул. Коперника в центрі Львова громадського простору «Місця щасливих людей». Таке рішення виконком прийняв під час засідання 19 червня. Незабаром Галицька районна адміністрація оголосить тендер на облаштування простору.

Виконком погодив ПКД на облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей» на пл. Олекси Гасина. Договір на розроблення ПКД підписали ще у липні 2017 року.

Проектно-кошторисну документацію передадуть Галицькій районній адміністрації, яка тепер має оголосити тендер на проведення робіт.

Проект громадського простору «Місця щасливих людей»

«Це дуже важливо, бо це центр міста, біля бібліотеки ім. Стефаника, але така неприглядна територія. Дуже хотілося, щоб там був порядок», – прокоментував рішення виконкому мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, ще у 2015 році управління архітектури ЛМР провело всеукраїнський конкурс на найкращий проект облаштування площі Гасина на розі вулиць Коперника та Стефаника на честь загиблого року-музиканта Андрія Кузьменка.). Переможцем став дніпровський дизайнер Валерій Кузнєцов.

Передбачається, що простір охоплюватиме кілька груп та зон, які виконуватимуть різні функції, зокрема: сцену, водні арт-об’єкти «Течії»; пішохідну зону; зону схилу, оснащену місцями для сидінь; зону огородження побутових відходів; зону паркування велосипедів; зону арт-об’єкту, який слугуватиме як устаткування для виставок; групу урн; групу арт-об’єктів з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка.

Проект громадського простору довго перебував на державній експертизі. Раніше передбачалось, що вартість «Місця щасливих людей» становитиме понад 30 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук