Львівська міськрада подумає про доцільність існування ЛКП "Муніципальна дружина"

Економіка10 квітня 20095380

"Ми рекомендуємо виконкому розглянути подальшу роботу ЛКП "Муніципальна дружина". Ви знаєте, що основною їхньою діяльністю була робота евакуаторів. Оскільки відповідно до чинного законодавства зараз ці роботи не здійснюються, тому ми повинні подивитися, як надалі буде працювати це підприємство. Слід врахувати, що у 2008 році воно збільшило чисельність, а результати роботи у першому кварталі 2009 року є доволі негативні", - заявила сьогодні, 10 квітня, під час засідання виконкому Львівської міської ради директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, розповідаючи про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 2008 рік і їхні перспективи на 2009 рік.

Окрім цього, на думку директора департаменту економічної політики, потрібно прийняти принципові рішення ще до чотирьох підприємств.

Зокрема, департамент запропонував розглянути питання реорганізації двох шляхоремонтних підприємств, - "Благоустрій Сихів" і ЛКП ШРП Франківського району. За її інформацією, ЛКП "Благоустрій Сихів" за 2008 року було збитковим. Виконком вирішив розглянути це питання на наступному засіданні із заслуховуванням позицій голів відповідних районних адміністрацій.

Також І.Кулинич запропонувала розглянути доцільність реорганізації двох підприємств з вивезення сміття - "Збиранка" та "Львівспецкомунтранс". "Збиранка", за підсумками 2008 року, має прибутки 12,7 тис. грн, а "Львівспецкомунтранс" - 575 тис. грн збитків. Пропонуємо приєднати "Львівспецкомунтранс" до "Збиранки", - сказала вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук