Львівська міськрада спише борги за оренду дев’яти організаціям

ЕкономікаО.Г., 15 березня 20164870

Комісія з питань комунальної власності Львівської міськради сьогодні, 15 березня, під час засідання погодила проект ухвали про списання заборгованості за оренду нежитлових приміщень дев’яти організаціям.

У переліку Львівська обласна спілка політичних в’язнів України, ЛОО Українського товариства сліпих, Львівська обласна історико-просвітницька правозахисна організація «Меморіал» ім. В. Стуса, редакція газети «Український меморіал», Наукове товариство ім. Т. Шевченка, ЛОО Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, Клуб ветеранів Афганістану, Львівське обласне товариство політичних в’язнів і репресованих та Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Борги у цих організацій виникли в основному з 2014-2015 року. Найбільше заборгувало Наукове товариство ім. Т. Шевченка – понад 140 тис. грн, «Просвіта» - 86 тис. грн, «Український меморіал» - майже 82 тис. грн. Суми боргу інших організацій коливаються від 7 до 35 тис. грн.

Депутати також зауважили, що таке списання боргів буде здійснено востаннє, оскільки організації повинні подаватися на вже існуючий конкурс від міськради для громадських об’єднань, яким передбачено компенсацію коштів за оренду. До слова, умовами конкурсу передбачено, що організації не повинні мати боргів з орендної плати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук