Львівська міськрада запровадила безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті

Автобусним перевізникам компенсації за проїзд школярів не платитимуть

19 квітня

У четвер, 19 квітня, Львівська міськрада встановила безкоштовний проїзд для учнів у міських автобусах та електротранспорті. За відповідну ухвалу проголосували 53 депутати із 64.

Прийнята ухвала передбачає безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті протягом навчального року з понеділка до п'ятниці. При цьому зазначається, що ЛМР не буде компенсовувати автобусним перевізникам витрати на безкоштовне перевезення школярів.

Нагадаємо, під час минулого сесійного засідання, 22 березня, депутати прийняли дві протилежні ухвали щодо пільгового проїзду школярів у громадському транспорті Львова. На початку сесійного засідання депутати проголосували за ухвалу, яка передбачала зміни до прийнятої ще два роки тому ухвали 50-відсоткову оплату за проїзд учнів у маршрутках у будні дні та запроваджувала обов’язкове пред’явлення ними учнівського квитка. Однак уже в другій половині дня, під час того ж пленарного засідання депутати, проголосували за другу ухвалу, яка суперечила першій і передбачала безкоштовний проїзд учнів у всьому громадському транспорті Львова.

Запровадити одразу дві ухвали було неможливо. Через це в міськраді підготували ще одну ухвалу, яка скасовує всі попередні та встановлює безкоштовний проїзд для учнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушерок виплатити 1 млн гривень за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани
Міністр інфраструктури заявив про плани будівництва аеропорта у Мукачеві
Президентський рейтинг Тимошенко вдвічі перевищив рейтинг Порошенка
Заарештований за сутенерство лідер «Авто Євро Сили» таємно організовує протести під ЛОДА