ЛОДА роздаватиме до 100 тис. грн підприємцям для підтримки бізнесу

Гроші даватимуть безповоротно на покращення власної справи

Департамент економічної політики ЛОДА вдруге оголосив конкурс для малого бізнесу на надання безповоротної фінансової допомоги. Переможцям за умови виконання певних вимог надаватимуть сертифікати на суму до 50-ти або до 100 тис. грн на покращення власної справи. Як повідомила прес-служба ЛОДА, конкурс оголошений в межах регіональної програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Згідно з умовами, малий підприємець, який хоче отримати допомогу, має до 17 липня подати документи в ЛОДА для участі в конкурсі. Це може бути як ФОП, так і юридична особа, які прагнуть покращити власний бізнес.

У разі схвалення проекту експертною комісією, підприємець отримуватиме так званий маркетинговий ваучер на суму до 50-ти або до 100 тис. грн, залежно від того, яке покращення йому потрібне. Зокрема, він може отримати патент, ліцензію, зареєструвати авторське право або ж витратити гроші на розробку нових видів продукції, її промоцію, підготовку бізнес-плану, експортної стратегії та інше.

Проект з покращення власного бізнесу реалізовуватиме підрядна сервісна компанія. Перелік таких львівських фірм затверджений обласною адміністрацію, загалом їх є 17-ть. Це, наприклад, «Ейч. Бі. Пі. Ай. компані», «Ватага Едженсі», «ВебКузня», «Нексія ДК Аудит», «Едвайс Груп», «Фрешпіар консалтинг» та інші. Підприємець спочатку буде зобов’язаний сплати повну суму проекту з власної кишені, а вже потім йому відшкодують вкладені гроші.

Водночас як розповів в коментарі ZAXID.NET голова управління промисловості та підприємництва департаменту економічної політики ЛОДА Орест Гринів, покращення бізнесу для підприємця не буде повністю безкоштовним – представник малого бізнесу отримує сертифікат на умовах співфінансування. Це означає, що 30% від вартості покращення бізнесу підприємець сплачуватиме з власних коштів.

Наприклад, якщо бізнесмен отримує ваучер на 100 тис. грн, то мусить вкласти своїх 30 тис. грн в проект, решту 70 тис. грн відшкодує державний бюджет.

За його словами, наразі немає обмежень за кількістю ваучерів, які може видати ЛОДА, проте є ліміт грошей на відшкодування – загальна сума повернутих грошей не має перевищувати 1 млн 700 тис. грн, які закладені в державному бюджеті.

Конкурс з надання ваучерів для покращення бізнесу проводять в області вже вдруге. Перший відбір відбувся торік у жовтні. За словами Ореста Гриніва, тоді документи подали багато підприємців, у підсумку ваучери отримали 20 бізнесменів. Здебільшого це були ті, хто працює в галузі надання послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук