Львівська облрада може забрати приміщення Центру краєзнавства і туризму для учнівської молоді

СуспільствоСофія Трощук, 8 вересня 2017, 19:26 839 1

Львівська обласна влада обіцяє закінчити будівництво нової туристичної бази Львівського обласного центру краєзнавства. Йдеться про чотириповерхову будівлю на вулиці Івана Франка поряд із Стрийським парком. Це приміщення вже шість років стоїть недобудованим. Весь цей час керівництво краєзнавчого центру просить добудувати споруду. Однак підозрює: коли будівлю завершать, дітям вона не служитиме.

У центрі краєзнавства й туризму щороку займається понад 700 дітей. Тут діє 50 гуртків і працює 45 педагогів. Секції розкидані по місту та працюють при школах, тож до конкурсів і змагань школярі часто готуються окремо.

Щоб зібрати гуртківців разом ще 13 років тому почали зводити турбазу на вулиці Франка, 156.

«Починаючи з 2011 року, припинилося фінансування робіт для того, щоб базу запустити в експлуатацію. Хоч на сьогоднішній день база готова до експлуатації на 80%», – розповів Михайло Набитович, директор обласного Центру краєзнавства учнівської молоді.

Уже шість років центр краєзнавства безуспішно просить обласну раду виділити гроші на завершення робіт. Тут підозрюють, що зволікання пов’язане з намірами продати об’єкт. Адже його можна легко перепрофілювати під готель майже у парковій зоні.

В обласній раді запевнили, що продавати об’єкт не збираються наразі.

«По цій базі, я вважаю, що треба продумати, як ми її будемо використовувати. Тому що коли вона почала будуватися, думки такої не було, скажімо. Тобто на даний момент це 1200 метрів на вулиці Франка. Це приміщення, яке має бути завершене, далі воно має жити. Тобто воно має приносити користь людям», – запевнив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк.

За його словами, гроші на закінчення будівництва, а це близько 5 мільйонів гривень, виділять цього року. Однак, як будуть використовувати базу, ще не вирішили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук